$close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Tatarstan

Tytuł magistra to zaawansowany program studiów, które mogą być zakończone w ciągu około dwóch lat, pod warunkiem studenci już zdobył tytuł licencjata w podobnym obszarze. Studenci mogą wybrać, aby zarobić magistra, magistra lub tytuł MBA, w zależności od swoich aktualnych i przyszłych celów.Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania… Czytaj więcej

Tytuł magistra to zaawansowany program studiów, które mogą być zakończone w ciągu około dwóch lat, pod warunkiem studenci już zdobył tytuł licencjata w podobnym obszarze. Studenci mogą wybrać, aby zarobić magistra, magistra lub tytuł MBA, w zależności od swoich aktualnych i przyszłych celów.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Tatarstan. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Tatarstan. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Tatarstan i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Tatarstan i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Tatarstan bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Kazan Innovative University
Kazań, Rosja

Program przygotowuje psychologów klinicznych i badaczy. Program daje dogłębną wiedzę w zakresie: ocena zachowania klientów; opracowywanie, administrowanie i monitorowanie odpo ... +

Program przygotowuje psychologów klinicznych i badaczy. Program daje dogłębną wiedzę w zakresie: ocena zachowania klientów; opracowywanie, administrowanie i monitorowanie odpowiednich terapii i strategii leczenia; umiejętności badawcze, które można zastosować w podstawowych, średnich i wyższych placówkach opieki zdrowotnej; podstawowa znajomość podejść, teorii i modeli psychologii klinicznej; mocne podstawy do dalszego kształcenia podyplomowego w zakresie psychologii klinicznej lub pracy jako asystent psychologa zapewniający wsparcie; pomaganie klientom w dokonywaniu pozytywnych zmian w ich życiu. Kursy kluczowe: Psychologia kliniczna; Podstawy Neuropsychologii; Metodologiczne problemy psychologii; Planowanie badań teoretycznych i empirycznych; Teoria i praktyka współczesnej diagnostyki osoby; Aktualne problemy teorii i praktyki współczesnej psychologii; Podstawy Patopsychologii; Psychologia rozwoju, korekcji i rehabilitacji; Doradztwo psychologiczne; Teoria i praktyka psychologicznego przewodnictwa współczesnej rodziny; psychologia specjalna; Psychologia stresu; Podstawy pracy szkoleniowej psychologa; Fundacja Neuropatologii i Psychopatii; Psychofizjologia wieku; Teoria i praktyka uzależnień; Diagnostyka neuropsychologiczna; Fundacja Konsultacji Medycznej i Psychologicznej; Neuropsychologiczna Korekcja i Rehabilitacja Procesów Rozwojowych w wieku dziecięcym. Warunki przyjęć: Skan paszportu z tłumaczeniem poświadczonym notarialnie na język rosyjski; Skan poprzedniego dokumentu edukacyjnego z tłumaczeniem poświadczonym notarialnie na język rosyjski; Skan legalizacji apostolskiej/konsularnej z tłumaczeniem poświadczonym notarialnie na język rosyjski, jeśli jest to wymagane. Zdawanie testów wstępnych; Przedpłata za semestr do 1 sierpnia. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
12 Sie 2022
01 Lip 2022
Ośrodek kształcenia
Online