$close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Kazań

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać… Czytaj więcej

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Z populacją ponad 1 mln, Kazan city jest 8. najbardziej zaludnione miasto w Rosji. Znajduje się w Republice Tatarstanu, w Rosji. Ma 15 kolegiów i 178 szkół z 2 z nich jest szkół prywatnych.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Kazań. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Kazań. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Kazań i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Kazań i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Kazań bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Kazan Innovative University
Kazań, Rosja

Program przygotowuje psychologów klinicznych i badaczy. Program daje dogłębną wiedzę w zakresie: ocena zachowania klientów; opracowywanie, administrowanie i monitorowanie odpo ... +

Program przygotowuje psychologów klinicznych i badaczy. Program daje dogłębną wiedzę w zakresie: ocena zachowania klientów; opracowywanie, administrowanie i monitorowanie odpowiednich terapii i strategii leczenia; umiejętności badawcze, które można zastosować w podstawowych, średnich i wyższych placówkach opieki zdrowotnej; podstawowa znajomość podejść, teorii i modeli psychologii klinicznej; mocne podstawy do dalszego kształcenia podyplomowego w zakresie psychologii klinicznej lub pracy jako asystent psychologa zapewniający wsparcie; pomaganie klientom w dokonywaniu pozytywnych zmian w ich życiu. Kursy kluczowe: Psychologia kliniczna; Podstawy Neuropsychologii; Metodologiczne problemy psychologii; Planowanie badań teoretycznych i empirycznych; Teoria i praktyka współczesnej diagnostyki osoby; Aktualne problemy teorii i praktyki współczesnej psychologii; Podstawy Patopsychologii; Psychologia rozwoju, korekcji i rehabilitacji; Doradztwo psychologiczne; Teoria i praktyka psychologicznego przewodnictwa współczesnej rodziny; psychologia specjalna; Psychologia stresu; Podstawy pracy szkoleniowej psychologa; Fundacja Neuropatologii i Psychopatii; Psychofizjologia wieku; Teoria i praktyka uzależnień; Diagnostyka neuropsychologiczna; Fundacja Konsultacji Medycznej i Psychologicznej; Neuropsychologiczna Korekcja i Rehabilitacja Procesów Rozwojowych w wieku dziecięcym. Warunki przyjęć: Skan paszportu z tłumaczeniem poświadczonym notarialnie na język rosyjski; Skan poprzedniego dokumentu edukacyjnego z tłumaczeniem poświadczonym notarialnie na język rosyjski; Skan legalizacji apostolskiej/konsularnej z tłumaczeniem poświadczonym notarialnie na język rosyjski, jeśli jest to wymagane. Zdawanie testów wstępnych; Przedpłata za semestr do 1 sierpnia. -
Magisterskie
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
12 Sie 2022
01 Lip 2022
Ośrodek kształcenia
Online