HEALTHCARESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Zdobycie licencjatu daje jednostkom solidne podstawy w określonej dziedzinie akademickiej. Ci, którzy dążą do uzyskania tytułów magisterskich, zdobywają wiedzę ekspercką na temat wybranego przez siebie przedmiotu. O ile ukończenie programu głównego trwa zwykle około dwóch lat, długość kursu zależy od wielu czynników.

Każdy, kto zaobserwował eksplozję w usługach opieki zdrowotnej na całym świecie, prawdopodobnie zastanawiał się, czym jest Master in Allied Healthcare? Lekarze i pielęgniarki to nie jedyni profesjonaliści, którzy pomagają leczyć choroby. Zamiast tego istnieje szeroka sieć osób, które pomagają w diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu dolegliwościom. Ci, którzy prowadzą karierę w pokrewnej opiece zdrowotnej, poznają techniki diagnostyczne, obrazowania, techniki, leczenia i wsparcia pacjenta. Uczniowie często biorą udział w kursach z zakresu technologii, biologii, chemii, farmakologii, psychologii, zachowania i zdrowia. Przed otrzymaniem dyplomu uczestnicy programu zwykle kończą praktykę lub badania i piszą ważną pracę.

Podczas prowadzenia studiów magisterskich w zakresie pokrewnej opieki zdrowotnej, osoby zwykle nabywają zarządzanie czasem, planowanie projektu i umiejętności leczenia pacjentów, aby odnieść sukces w ich zawodowej działalności. Mogą również nauczyć się, jak stać się skutecznymi liderami i napotkać napięte terminy, dając im kompetencje, które pomogą im osiągnąć sukces osobisty.

Czesne, opłaty i inne wydatki związane z Master in Allied Healthcare zależą od wielu czynników, takich jak lokalizacja i czas trwania programu. Przed przystąpieniem do programu studenci często omawiają całkowity koszt z liderami programu.

Po ukończeniu Master of Allied Healthcare, uczestnicy programu zwykle pracują w terenie. Większość z nich poszukuje zatrudnienia jako technicy obrazowania, dostawcy terapii, doradcy, pracownicy hospicyjni, pracownicy opieki paliatywnej lub inni pokrewni pracownicy służby zdrowia. Ci, którzy nie znajdują zatrudnienia jako sprzymierzeni pracownicy służby zdrowia, często decydują się pozostać w środowisku akademickim, pracując jako naukowcy, profesorowie lub administratorzy edukacyjni. Tymczasem niektórzy absolwenci pozostają w szkole, wybierając się na studia doktoranckie.

Niezależnie od tego, czy uczęszczają na regularne zajęcia uniwersyteckie, czy też decydują się na naukę online, studenci zwykle mają wybór, aby skutecznie zdobyć tytuł Master in Allied Healthcare. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

11 Wyniki z Opieka zdrowotna Filter

Master of Physician Assistant Studies

University of Texas Health Science Center at San Antonio
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone San Antonio

Program Master of Physician Assistant Studies w UT Health San Antonio przygotowuje asystentów lekarzy do wykonywania ich obowiązków w ramach opieki zdrowotnej. Nasze zajęcia laboratoryjne i nadzorowane praktyki kliniczne kładą nacisk na jakość opieki i umiejętności kliniczne w podstawowej opiece zdrowotnej.

Master of Physician Assistant Studies Program

Rocky Mountain College
Ośrodek kształcenia 26 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Billings

Nasz 26-miesięczny program nauczy Cię, jak zostać wysoko wykwalifikowanym lekarzem. Ta satysfakcjonująca kariera pozwoli Ci pracować w ekscytującym świecie medycyny w środowisku współpracy, w którym będziesz integralną częścią zespołu opieki zdrowotnej. Zostanie asystentem lekarza pozwoli ci pomóc innym i pozytywnie wpłynie na twoją społeczność. W lipcu rozpoczyna się nowa klasa 36 uczniów.

Program zwierząt laboratoryjnych nauki mistrza

Eastern Virginia Medical School
Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Norfolk

Program Master buduje solidne fundamenty dla udanej kariery w nauki o zwierzętach laboratoryjnych. Jej kursy koncentrują się na wszystkich aspektach nauki o zwierzętach laboratoryjnych i zarządzania obiektami zwierząt.

Magister nauk radiologicznych i obrazowych (MRI)

Alfaisal University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Arabia Saudyjska Rijad

Mistrz radiologicznych i obrazowania (MRI) PAN w Alfaisal University z Współpraca z King Faisal Szpitala Specjalistycznego & Research Centre.

Magister w anestezjologii, chirurgii, uspokojenie, reanimacji i terapii bólu

Formación Alcalá
Online Zaoczne 8 - 16 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Jaén

Ilość godzin i kredytów: 1500 godzin i 60 ECTS

Mistrzem w dziedzinie nauk medycznych, laboratoryjnych i klinicznych biochemicznych

Jordan University of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Jordania Irbid

Studiów magisterskich na kierunkach medycznych Laboratorium Nauk / Biochemii Klinicznej, przyznawana jest przez Wydział Studiów podyplomowych w Jordanii Uniwersytetu Nauki i Technologii (TYLKO).

MTech w radiografii

University of Johannesburg
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat(a) Styczeń 2020 Republika Południowej Afryki Johannesburg + 1 więcej

Program jest pełnym stopniem naukowym. Studenci są zobowiązani do podjęcia projektu badawczego i napisania rozprawy.

Magister w opiece naukowej ze specjalizacją pielęgniarstwo

Mälardalen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Szwecja Eskilstuna

Dzisiejsza kompleksowa opieka zdrowotna stawia wysokie wymagania w zakresie umiejętności pielęgniarek. Będąc studentem programu Master, zdobędziesz dogłębną wiedzę na temat Nauk o Trosce i metodologii naukowej. Zdobędziesz również większą wiedzę na temat tego, jak wiele zawodów w różnych dziedzinach wiedzy współpracuje ze sobą w dziedzinie zdrowia i dobrobytu.

Magister medycyny laboratoryjnej

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Australia Melbourne + 1 więcej

Twoja kariera w medycynie laboratoryjnej Absolwenci są zatrudnieni jako naukowcy medyczni w dziedzinie patologii diagnostycznej, jako badacze medyczni lub jako badacze kliniczni.

Program studiów magisterskich z obrazowania biomedycznego

Åbo Akademi University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Turku

Obrazowanie biomedyczne stało się jednym z najważniejszych obszarów technologii w zakresie podstawowych badań biologicznych i biomedycznych, a także medycyny klinicznej i badań translacyjnych. Obecne technologie umożliwiają szczegółową, w czasie rzeczywistym i nieinwazyjną wizualizację cząsteczek, struktur i zdarzeń w komórkach, tkankach i całych organizmach.

Master of Health Science w Medical Laboratory Science

Bellarmine University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Louisville

Laboratorium medyczne Naukowcy (dawniej kliniczni naukowcy laboratoryjni lub technolodzy medyczni) zapewniają naukę, która wspiera opiekę zdrowotną. Większość diagnostycznych i terapeutycznych decyzji medycznych opiera się na wynikach badań laboratoryjnych generowanych przez Medical Laboratory Scientist.