Filter
Magisterskie
Hiszpania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Opieka zdrowotna, Hiszpania

Formación Alcalá

Ilość godzin i kredytów: 1500 godzin i 60 ECTS ... [+]

. Ilość godzin i kredytów: 1500 godzin i 60 ECTS. Czas trwania: 8 miesięcy i 16 miesięcy minimalna maksymalna od dnia rekrutacji - Tryb: materiały wykorzystywane w formie książki + Oceny i samouczki przez Platformę Alcalá wirtualnej Training. Cele Ogólny Ustanowienie środków podejmowanych przez lekarzy i pielęgniarek do ochrony i regulacji funkcji życiowych pacjenta w ramach personelu do znieczulania, aby powodować jak najmniejsze zakłócenia - Zapewnienie specjalistów / zdrowotnych jako głównych technik i procedur Najczęściej stosowane w anestezjologii, zarówno w warunkach szpitalnych jak ekstra szpitala - Poprawa wdrażania technik i metod, aby chronić pacjenta od bó... [-]
Hiszpania Jaén
Wrzesień 2020
Język hiszpański
Zaoczne
8 - 16 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku