HEALTHCARESTUDIES.PL

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

3 Wyniki z Opieka zdrowotna, Europie Filter

Magister w anestezjologii, chirurgii, uspokojenie, reanimacji i terapii bólu

Formación Alcalá
Online Zaoczne 8 - 16 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Jaén

Ilość godzin i kredytów: 1500 godzin i 60 ECTS

Magister w opiece naukowej ze specjalizacją pielęgniarstwo

Mälardalen University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Szwecja Eskilstuna

Dzisiejsza kompleksowa opieka zdrowotna stawia wysokie wymagania w zakresie umiejętności pielęgniarek. Będąc studentem programu Master, zdobędziesz dogłębną wiedzę na temat Nauk o Trosce i metodologii naukowej. Zdobędziesz również większą wiedzę na temat tego, jak wiele zawodów w różnych dziedzinach wiedzy współpracuje ze sobą w dziedzinie zdrowia i dobrobytu.

Program studiów magisterskich z obrazowania biomedycznego

Åbo Akademi University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Sierpień 2020 Finlandia Turku

Obrazowanie biomedyczne stało się jednym z najważniejszych obszarów technologii w zakresie podstawowych badań biologicznych i biomedycznych, a także medycyny klinicznej i badań translacyjnych. Obecne technologie umożliwiają szczegółową, w czasie rzeczywistym i nieinwazyjną wizualizację cząsteczek, struktur i zdarzeń w komórkach, tkankach i całych organizmach.