HEALTHCARESTUDIES.PL

Stopień Master jest rodzajem kwalifikacji absolwenta, który pozwala studentom stać się ekspertami w wybranych dziedzinach. Zaprojektowane dla tych, którzy wcześniej ukończyli licencjat 's, programy te są około dwa lata długości.

Obejmujące 23 kraje, Ameryka Północna to kontynent pełen możliwości edukacyjnych. Studenci mają możliwość nauki wielu języków i rozwijania zrozumienia bardzo różnych kultur.

4 Wyniki z Opieka zdrowotna, Ameryka Północna Filter

Master of Physician Assistant Studies

University of Texas Health Science Center at San Antonio
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Stany Zjednoczone San Antonio

Program Master of Physician Assistant Studies w UT Health San Antonio przygotowuje asystentów lekarzy do wykonywania ich obowiązków w ramach opieki zdrowotnej. Nasze zajęcia laboratoryjne i nadzorowane praktyki kliniczne kładą nacisk na jakość opieki i umiejętności kliniczne w podstawowej opiece zdrowotnej.

Master of Physician Assistant Studies Program

Rocky Mountain College
Ośrodek kształcenia 26 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Billings

Nasz 26-miesięczny program nauczy Cię, jak zostać wysoko wykwalifikowanym lekarzem. Ta satysfakcjonująca kariera pozwoli Ci pracować w ekscytującym świecie medycyny w środowisku współpracy, w którym będziesz integralną częścią zespołu opieki zdrowotnej. Zostanie asystentem lekarza pozwoli ci pomóc innym i pozytywnie wpłynie na twoją społeczność. W lipcu rozpoczyna się nowa klasa 36 uczniów.

Program zwierząt laboratoryjnych nauki mistrza

Eastern Virginia Medical School
Online W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Norfolk

Program Master buduje solidne fundamenty dla udanej kariery w nauki o zwierzętach laboratoryjnych. Jej kursy koncentrują się na wszystkich aspektach nauki o zwierzętach laboratoryjnych i zarządzania obiektami zwierząt.

Master of Health Science w Medical Laboratory Science

Bellarmine University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Louisville

Laboratorium medyczne Naukowcy (dawniej kliniczni naukowcy laboratoryjni lub technolodzy medyczni) zapewniają naukę, która wspiera opiekę zdrowotną. Większość diagnostycznych i terapeutycznych decyzji medycznych opiera się na wynikach badań laboratoryjnych generowanych przez Medical Laboratory Scientist.