HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Norwegia kawalerów oferty.

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Norwegia, Królestwo Norwegii, jest monarchią konstytucyjną unitarnym skandynawskim, którego terytorium obejmuje zachodnią część Półwyspu Skandynawskiego, Jan Mayen, archipelag Arctic z Svalbard i subantarctic Wyspa Bouvet. Szkolnictwo wyższe w Norwegii jest oferowana przez szereg siedmiu uniwersytetów.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Norwegia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Norwegia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Master of Science in Biomedicine

UIT The Arctic University of Norway
MSc
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program magisterski w dziedzinie biomedycyny rzuci światło na współczesne problemy i metody w biomedycynie. Studenci zostaną przeszkoleni w zakresie prac eksperymentalnych, a ...

Czytaj więcej

Master of Public Health

UIT The Arctic University of Norway
Magisterskie
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Temat zdrowia publicznego koncentruje się na zdrowiu całej społeczności. Jego celem jest dostarczenie wiedzy i zrozumienia głównych przyczyn złego stanu zdrowia i chorób oraz ...

Czytaj więcej