HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Niemcy kawalerów oferty.

Program magistra jest wyspecjalizowaną stopnia, że ​​otrzymuje się zwykle przez osoby, które chcą skupić swoją naukę w określonym obszarze. Zarabianie Master of Science, MA, czy MBA jest idealne dla studentów, ponieważ może zapewnić przewagę konkurencyjną w agresywnym rynku pracy.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Tübingen jest uznany jako miasta uniwersyteckiego ze statystyk każdego jeden na dziesięciu mieszkańców bycia studentem. Znany jest również trzymać kilka imprez w ciągu roku, a gospodarzem jednego z najstarszych uniwersytetów w obok licznych instytucji.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Niemcy. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Niemcy tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister technologii biomedycznych

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Interdyscyplinarny i innowacyjny program studiów magisterskich w zakresie technologii biomedycznych charakteryzuje się orientacją na praktykę i międzynarodową. Wykłady są osad ...

Czytaj więcej

Mistrz medycyny molekularnej

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Międzynarodowy program magisterski z medycyny molekularnej z programem mówionym w języku angielskim rozpoczął się w 2012 roku.

Czytaj więcej