HEALTHCARESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Program magisterski pomaga uczniom stać się ekspertami w określonej dziedzinie lub przedmiotach akademickich. Ci, którzy prowadzą studia magisterskie, zwykle już zdobyli tytuł licencjata. Podczas gdy długość programu zależy od wielu czynników, większość studentów magisterskich planuje uzyskać stopnie naukowe w ciągu około dwóch lub trzech lat.

Co to jest Mistrz Nauk Sportowych? Sprawność fizyczna i wyniki sportowe to olbrzymi przemysł. Są również ważne dla indywidualnego dobrostanu i zdrowia publicznego. Ci, którzy zajmują się tytułem magistra nauk sportowych, zdobywają wykształcenie i umiejętności potrzebne do wniesienia wkładu w tę dziedzinę. Zwykle uczniowie biorą udział w kursach dotyczących warunkowania sportowców, monitorowania sportowców, technologii sportowych, treningu osobistego, programów sportowych, psychologii, zachowania i zdrowia. Programy te zazwyczaj oferują informacje w wykładach i praktycznych ustawieniach projektowych. Uczniowie mogą ukończyć swoje programy, pisząc gazetę lub intensywny staż.

Ukończenie studiów magisterskich z zakresu nauk sportowych daje jednostkom trening sportowy, coaching i umiejętności mówienia motywacyjnego, które muszą być efektywnymi trenerami sportowymi. Studenci mogą także nauczyć się, jak efektywnie zarządzać czasem, ustalać budżety i planować projekty. Umiejętności te są przydatne zarówno w pracy zawodowej, jak i osobistej.

Czesne, opłaty i inne wydatki różnią się w zależności od wielu czynników. Ponieważ oszacowanie całkowitego kosztu uzyskania tytułu Master in Sports Science jest trudne, studenci zwykle spotykają się z urzędnikami szkolnymi, aby lepiej zrozumieć wydatki przed wyrażeniem zgody na zapisanie się do programu magisterskiego.

Ci, którzy zdobywają tytuł magistra w dziedzinie nauk o sporcie, są zazwyczaj dobrze przygotowani do wejścia na ekscytującą i konkurencyjną dziedzinę treningu sportowego. Często absolwenci pracują jako trenerzy fitness, trenerzy sportowi, właściciele siłowni lub mówcy motywacyjni. Czasami uczestnicy programu pracują w sektorze biznesowym, służąc jako projektanci produktów, testerzy produktów, menedżerowie sprzedaży lub właściciele firm. Tymczasem niektórzy studenci wybierają pracę w branży non-profit, pracując jako trenerzy rehabilitacji, terapeuci lub alternatywni trenerzy.

Studenci zapisują się na studia magisterskie w zakresie nauk o sporcie w szkołach korespondencyjnych, programach internetowych i lokalnych uniwersytetach. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

5 Wyniki z Nauki sportowe Filter

Professional Master in Health Care Specialist in Sports

Latvian Academy of Sport Education
Łotwa, Ryga
Magisterskie
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Celem programu "Profesjonalny specjalista ds. Opieki zdrowotnej w sporcie" jest zapewnienie potrzebom gospodarczym, kulturalnym i społecznym kraju odpowiednich profe ...

Czytaj więcej

MPhil w naukach sportowych

University of Johannesburg
Republika Południowej Afryki, Johannesburg
Magisterskie
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Studenci uczestniczący w programie magisterskim będą musieli napisać i przedstawić rozprawę badawczą.

Czytaj więcej

Master of Science Sports

Bond University
Australia, Robina
Magisterskie
Styczeń 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
72 tyg.
Język angielski
Stacjonarne

Bond University Master of Sport Science przeznaczony jest do produkcji wysokiej jakości absolwentów, którzy posiadają doskonałą wiedzę na temat zaawansowanych Sports Science p ...

Czytaj więcej

Stopień magistra w dziedzinie żywienia w aktywności fizycznej i sportu - semipresencial

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Hiszpania, Murcja + 1 Więcej
Magisterskie
Wrzesień 2020
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
Język hiszpański
Łączone online i stacjonarne
Stacjonarne
Online

W naszym społeczeństwie istnieje rosnące obawy pogłębianie wszystkich aspektów żywieniowych i zdrowotnych. Coraz więcej dowodów na ścisły związek między zapobieganiem, a nawet ...

Czytaj więcej

European Master w dziedzinie zdrowia i aktywności fizycznej

The University of Rome “Foro Italico”
Włochy, Rzym
Magisterskie
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Uniwersytet w Rzymie "Foro Italico", włoski uniwersytet stanu doskonali się w badaniach Sport Science, w konsorcjum z Norwegian School of Sport Science w Oslo (NOR), Uniwersyt ...

Czytaj więcej