Filter
Magisterskie
Ameryka Północna Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Mistrz jest stopień absolwent, który ma być zakończona po ukończeniu licencjata. Chociaż mogą one trwać od jednego do trzech lat studiów, większość mistrz 's programy mogą być zakończone w ciągu około dwóch lat.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Medycyna orientalna, Ameryka Północna

Five Branches University

Prowadzone przez bardzo utalentowany wydziału edukacji TCM, program nauczania DTCM / MTCM jest oferowana przez osiem wydziałów akademickich i klinicznych, dostarczając ko ... [+]

Nowa podwójnego stopień Doctor i Master Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (DTCM / MTCM) Program jest jednym Czteroletni absolwentka profesjonalnych studiów obejmujący 3435 godzin, w sumie 195,5 jednostek. Studenci zdobyć doktorat i podano tytuł magistra, który jest wymagany do zasiadania stanem i krajowych licencji i certyfikacji egzaminów. Program uczy się na podstawie trymestrze ciąży. Program podwójnego stopnia jest również nauczany w języku chińskim.

Cele DTCM / MTCM edukacyjne

Cele edukacyjne programu DTCM / MTCM dostarczenie wytycznych dotyczących rozwoju programów nauczania, oceny jakości programu i sukcesu i pomiaru osiągnięć naszych absolwentów.

Po zakończeniu programu nasi absolwenci będą:... [-]

Stany Zjednoczone Santa Cruz San Jose
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Chiński,Koreański
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of East-West Medicine

University of East-West Medycyny oferuje Master of Science studiów w tradycyjnej medycynie chińskiej. Na University of East-West medycyny, zarówno tradycyjnej medycyny ch ... [+]

Tradycyjnej medycyny chińskiej jest oparta na badaniu teorii Yin i Yang, pięciu elementów oraz osiem zasad. Lekarz tradycyjnej medycyny chińskiej jest w stanie określić stan zdrowia pacjenta przez uczucie i badanie pulsu, obserwując język, i prosząc konkretne pytania.

W Chinach, tradycyjnej medycyny chińskiej i medycyny zachodniej są praktykowane harmonijnie obok siebie. University of East-West Medycyny oferuje Master of Science studiów w tradycyjnej medycynie chińskiej. Program MSTCM może być zakończone w ciągu zaledwie 36 miesięcy (3 lata kalendarzowe). Na University of East-West medycyny, zarówno tradycyjnej medycyny chińskiej i zachodniej nauki medyczne są wykładane w ramach programu nauczania programu.... [-]

Stany Zjednoczone Sunnyvale
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Chiński
Zaoczne
3 - 8 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku