HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Malta kawalerów oferty.

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Malta. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Malta tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister w zakresie tradycyjnej chińskiej medycyny i kultury

University of Malta
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

University of Malta , we współpracy z Uniwersytetem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Szanghaju, zapewni wszechstronny program studiów opartych na teorii i praktyce, aby umożli ...

Czytaj więcej

Masters in Clinical Dentistry (MClinDent) Ortodoncja

United Campus of Malta
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kurs trwa cztery lata, w niepełnym wymiarze godzin i prowadzi do uzyskania tytułu magistra.

Czytaj więcej

Master of Pharmacy

University of Malta
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program wspiera studentów w integrowaniu umiejętności w zakresie nauk farmaceutycznych i praktyki farmaceutycznej, tak aby mogli ćwiczyć w wielu różnych dziedzinach, w tym w a ...

Czytaj więcej