$close

Filtry

Zobacz wyniki

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Kanada kawalerów oferty.

Stopień Master jest rodzajem kwalifikacji absolwenta, który pozwala studentom stać się ekspertami w wybranych dziedzinach. Zaprojektowane dla tych, którzy wcześniej ukończyli licencjat 's, programy te są około dwa lata długości.Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentow… Czytaj więcej

Stopień Master jest rodzajem kwalifikacji absolwenta, który pozwala studentom stać się ekspertami w wybranych dziedzinach. Zaprojektowane dla tych, którzy wcześniej ukończyli licencjat 's, programy te są około dwa lata długości.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Londyn miasto w Kanadzie jest lubiany zarówno przez krajowych i zagranicznych studentów, którzy przyjeżdżają tutaj, aby podnieść swoje wykształcenie. Z miasta hosting, niektóre z głównych instytutów kształcenia w regionie, takich jak Kolegium Fanshawe i University of Western Ontario, fakt ten w pełni odzwierciedla, jak edukacja jest bardzo cenione.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Kanada. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Kanada tutaj.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Western University Faculty of Health Sciences
Londyn, Kanada

Western University jest liderem fizjoterapii mięśniowo-szkieletowej, będąc pierwszym tego typu programem podyplomowym w Kanadzie.

Western University jest liderem fizjoterapii mięśniowo-szkieletowej, będąc pierwszym tego typu programem podyplomowym w Kanadzie. -
Magisterskie
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Western University Faculty of Health Sciences
Londyn, Kanada

Western University jest liderem w leczeniu ran, był pierwszym tego typu programem dla absolwentów w Kanadzie.

Western University jest liderem w leczeniu ran, był pierwszym tego typu programem dla absolwentów w Kanadzie. -
Magisterskie
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Western University Faculty of Health Sciences
Londyn, Kanada

Master's Degree in Applied Health Sciences ma na celu promowanie liderów zdrowia.

Master's Degree in Applied Health Sciences ma na celu promowanie liderów zdrowia. -
Magisterskie
Język angielski
Online