HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w León

Mistrz jest stopień absolwent, który ma być zakończona po ukończeniu licencjata. Chociaż mogą one trwać od jednego do trzech lat studiów, większość mistrz 's programy mogą być zakończone w ciągu około dwóch lat.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w León. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w León. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w León i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w León i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w León bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Studia magisterskie, León, Kształcenie na odległość Filter

Master in Research in Social and Health Sciences

Universidad de Leon
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Online

Oferujemy zaawansowane szkolenia badawcze, multidyscyplinarne, mające na celu promowanie inicjatywy w zadaniach badawczych w dziedzinie zdrowia i społeczeństwa.

Czytaj więcej