$close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Esplugues de Llobregat

Program magistra jest wyspecjalizowaną stopnia, że ​​otrzymuje się zwykle przez osoby, które chcą skupić swoją naukę w określonym obszarze. Zarabianie Master of Science, MA, czy MBA jest idealne dla studentów, ponieważ może zapewnić przewagę konkurencyjną w agresywnym rynku pracy.Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają… Czytaj więcej

Program magistra jest wyspecjalizowaną stopnia, że ​​otrzymuje się zwykle przez osoby, które chcą skupić swoją naukę w określonym obszarze. Zarabianie Master of Science, MA, czy MBA jest idealne dla studentów, ponieważ może zapewnić przewagę konkurencyjną w agresywnym rynku pracy.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Esplugues de Llobregat. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Esplugues de Llobregat. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Esplugues de Llobregat i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Esplugues de Llobregat i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Esplugues de Llobregat bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Universitat Ramon Llull Institut Borja de Bioetica
Esplugues de Llobregat, Hiszpania

Bioetyka to dyscyplina o rosnącej obecności w dziedzinie biosanitarnej i ogólnie w społeczeństwie. Postępy w dziedzinie genetyki i początku życia, priorytety zdrowotne, kwesti ... +

Bioetyka to dyscyplina o rosnącej obecności w dziedzinie biosanitarnej i ogólnie w społeczeństwie. Postępy w dziedzinie genetyki i początku życia, priorytety zdrowotne, kwestie zdrowia publicznego, przeszczepy narządów, AIDS, choroby zwyrodnieniowe i niepełnosprawności, ograniczenia terapeutyczne lub decyzje pod koniec życia, to tylko niektóre z kwestii, które często budzą konflikty etyczne i pytania bez oczywistych odpowiedzi. Obok tych wielkich pytań pojawiają się inne związane z rosnącym uznaniem praw pacjentów, co doprowadziło do zmiany w zakresie zdrowia i większego zaangażowania w podejmowanie decyzji, zarówno pacjenta, jak i rodziny. Kwestie takie jak świadoma zgoda lub sprzeciw sumienia przyjmują wyraźną rolę. W związku z tym pracownicy służby zdrowia i inni specjaliści zajmujący się tymi dziedzinami proszą o szkolenie związane z tymi etycznymi aspektami zawodu. -
Magisterskie
Spanish (Spain)
Online