HEALTHCARESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Mistrz jest stopień absolwent, który ma być zakończona po ukończeniu licencjata. Chociaż mogą one trwać od jednego do trzech lat studiów, większość mistrz 's programy mogą być zakończone w ciągu około dwóch lat.

Apteka to dziedzina akademicka skupiająca się na biologii człowieka, anatomii, chemii, farmacji i farmakologii. Farmaceuci zapewniają, że jakość, dostawa i rodzaj leków przepisywanych pacjentom są w porządku. Poradzają także pacjentom o lekach. 

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

4 Wyniki z Farmacja, Londyn, Kształcenie na odległość Filter

Wyspecjalizowany mistrz w zarządzaniu biofarmaceutycznym

ESCP Europe Business School
Magisterskie Wrzesień 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Francuski Stacjonarne

Celem Specialized Master® w zakresie zarządzania biofarmaceutycznego jest przygotowanie przyszłych menedżerów firm farmaceutycznych, konsultingowych i biotechnologicznych do n ...

Czytaj więcej

Magistra farmacji (mpharm)

University of Greenwich
Magisterskie 19 September 2020 W pełnym wymiarze godzin Język angielski Stacjonarne

Program MPharm jest czteroletni program roku, który integruje trzy powiązane ze sobą wątki: pacjenta, choroby i Leków Akcja, lekarza i pacjenta, projektowania i produkcji lekó ...

Czytaj więcej

Opanować biotechnologii farmaceutycznej w Ulm i Biberach

Hochschule Biberach University Of Applied Science
Magisterskie 02 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Niemiecki Stacjonarne

Na podstawie stopnia dobry licencjata w Pharmaceutical Biotechnology, biochemia, biologia, ze szczególnym uwzględnieniem biologii molekularnej lub w programach o zasadniczo te ...

Czytaj więcej

Odkrycie stosowany lek msc

University of Greenwich
Magisterskie 01 August 2020 W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Język angielski Stacjonarne Online

Program ten jest nauczany jako stylu klasycznym programie rocznym, lub dostarczone przez blended e-learning w niepełnym wymiarze czasu dwóch lat. Stopień opiera się "w domu" p ...

Czytaj więcej