HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Estonia kawalerów oferty.

Tytuł magistra to zaawansowany program studiów, które mogą być zakończone w ciągu około dwóch lat, pod warunkiem studenci już zdobył tytuł licencjata w podobnym obszarze. Studenci mogą wybrać, aby zarobić magistra, magistra lub tytuł MBA, w zależności od swoich aktualnych i przyszłych celów.

Estonia jest demokratyczną republiką parlamentarną podzielone na piętnaście okręgów ze stolicą i największym miastem Tallin samopoczucia. Estonia ma 12 publicznej i 8 prywatnych uczelni. Najstarszy uniwersytet w kraju jest Uniwersytet w Tartu, założona w 1632 roku.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Estonia. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Estonia tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister technologii ochrony zdrowia

Tallinn University of Technology
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Health Care Technology (HCT) to wyjątkowy program studiów magisterskich w Europie i Estonia jest pierwszym krajem, który rozpoczął nauczanie technologii opieki zdrowotnej w ta ...

Czytaj więcej

Program magisterski z radiografii (radioterapia)

Tartu Health Care College
Magisterskie
Lut 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
15 Lis 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Program składa się z następujących modułów: praca magisterska (30 ECTS), przedmioty specjalistyczne w radioterapii (30 ECTS), staże w radioterapii (30 ECTS) oraz przedmioty po ...

Czytaj więcej