HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Hasselt

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Belgia, oficjalnie Królestwo Belgii, jest państwem federalnym, w Europie Zachodniej. Jest członkiem-założycielem Unii Europejskiej, a gospodarzem siedziby UE 's, jak również te z kilku innych głównych organizacji międzynarodowych, takich jak NATO.

Hasselt to miasto w Belgii. Szkolnictwo wyższe tutaj został napędzany różnych kampusach Hasselt w okolicy. Jednak coraz więcej instytucji szkolnictwa zbliża się szybko.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Hasselt. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Hasselt. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Hasselt i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Hasselt i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Hasselt bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Mistrz Nauk Biomedycznych

Hasselt University
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Biomedical Sciences koncentruje się na najnowocześniejszej metodologii, wiedzy, wglądu i umiejętnościach akademickich, umożliwiając absolwentom odkrywanie molekularn ...

Czytaj więcej