HEALTHCARESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Tytuł magistra trwa zazwyczaj od jednego do trzech lat. Uzyskanie tego stopnia jest godna podziwu cel, który rozpoznaje studenta jako ekspert w swojej dziedzinie wyboru. Gdy stopień uzyskuje studenci są przygotowani na wiele innych zatrudnienia lub większych szans edukacyjnych.

Co to jest Mistrzem w Administracji Zdrowia? Ten szczegółowy program umożliwia studentom uzyskanie umiejętności niezbędnych do udziału w kierowaniu szpitalach, klinikach i innych organizacji służby zdrowia. Ogólne oferta kursu obejmuje ekonomiki zdrowia, zachowań organizacyjnych i zarządzania zasobami ludzkimi. Tytuł magistra w administracji zdrowia skupia się na administracji zdrowia w lokalnych, stanowych i federalnych poziomach. Wiele programów wymagać od studentów do ukończenia praktycznych doświadczeń, jak również ogólną pracy oczywiście.

Studenci wybierają realizować stopień magistra administracji zdrowia z kilku powodów.Po pierwsze, ta zaawansowana edukacja pozwala osobom uzyskać wyższe stanowiska kierownicze w sektorze systemów opieki zdrowotnej. Inną zaletą zdobywając ten stopień jest wzrost wynagrodzenia.

Ponieważ długość programu waha się od jednej instytucji do drugiej, koszt programu różni się. Dobrze jest dla uczniów szkół prospektywne badania w celu ustalenia szczegółów kosztów i czy program spełnia swoje cele.

Studenci, którzy kończą studia magisterskie administracji zdrowia jest tu wiele możliwości kariery w branży opieki zdrowotnej. Zarządzanie całego szpitala, domu opieki lub organizacji serwisowej społeczność kilka przykładów możliwych karier. Osoby fizyczne mogą również prowadzić konkretny dział, pracują dla organizacji rządowych lub zarządzanie systemami informacji zdrowotnej. Możliwości rozwoju zawodowego są liczne i ciągle wzrasta. Studenci, którzy ukończą ten stopień może również specjalizować się w konkretnych dziedzinach w ramach opieki zdrowotnej, takich jak ustawy zdrowotnej i polityki zdrowotnej.

Zdobywając tytuł magistra administracji zdrowia pomoże absolwentom szybko przenieść się na korporacyjnej drabinie. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

19 Wyniki z Administracja zdrowia Filter

Magister inteligentna opieka zdrowotna

UdG - Master Smart Healthcare
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 13 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Girona

Skierowana jest do absolwentów w Inżynierii (Computer Science, Biomedycznych, Telekomunikacja, przemysłowe, elektronika ...), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i skupić swoją karierę w sektorze zdrowia. Celem tego pana jest dostarczenie narzędzia dla przedsiębiorczości i innowacji w sektorze ochrony zdrowia oraz stworzenie nowych linii biznesowych.

Mistrzem w organizacji, zarządzania i administracji zdrowia społeczno-

Formación Alcalá
Online Zaoczne 6 - 12 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Jaén

Ilość godzin i punktów na 1000 godzin i 40 ECTS

Master of Health Administration w zarządzaniu systemami opieki zdrowotnej

George Mason University Online
Online Zaoczne 32 miesiące Otwarta rekrutacja Stany Zjednoczone Fairfax

Internetowy Master of Health Administration w Health Systems Management oferowany przez George Mason University przygotowuje przyszłych liderów opieki zdrowotnej, zdrowia publicznego i usług społecznych zdobyć niezbędne umiejętności do rozwiązywania wyzwań w szybko zmieniającym się i zróżnicowanym kulturowo środowisku zdrowia.

Master of Healthcare Leadership

Southern Cross University (Online)
Online Zaoczne 2 lat(a) Styczeń 2020 Australia Australia Online

SCU Online Master of Healthcare Leadership pozwoli ci stać się prawdziwym liderem i wywrzeć pozytywny wpływ na twoje środowisko opieki zdrowotnej. Wysoce wspierający stopień naukowy SCU ma na celu pomóc zapracowanym pracownikom służby zdrowia w rozwijaniu umiejętności i wiedzy w celu wykorzystania pojawiających się szans w szybko rozwijającym się sektorze opieki zdrowotnej.

Master of Healthcare Administration

McGovern Education Group
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat(a) Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone miasto Oklahoma

Master of Healthcare Administration to profesjonalny stopień magistra kariery w administracji zdrowotnej. Potencjalne kariery obejmują zarządzanie szpitalem, zarządzanie innymi organizacjami służby zdrowia, zaangażowanie w infrastrukturę zdrowia publicznego i doradztwo.

MHA w administracji opieki zdrowotnej - Organizacja usług

Utica College Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Utica

Internetowe MHA w Administracji Opieki Zdrowotnej oferuje obszary nacisku w zakresie opieki, organizacji usługowych i administracji domu opieki, poprzez studia przypadków, odpowiednie projekty i interaktywne fora edukacyjne. Połącz umiejętności zarządzania i przywództwo organizacyjne z najlepszymi praktykami w opiece zorientowanej na klienta. Specjalizacja Organizacja Serwisowa przygotowuje studentów do poprawy opieki nad pacjentem i opieki zdrowotnej poprzez zarządzanie administracyjną stroną opieki zdrowotnej.

MHA w administracji opieki zdrowotnej - opieka długoterminowa

Utica College Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Utica

Internetowe MHA w Administracji Opieki Zdrowotnej oferuje obszary nacisku w zakresie opieki, organizacji usługowych i administracji domu opieki, poprzez studia przypadków, odpowiednie projekty i interaktywne fora edukacyjne. Połącz umiejętności zarządzania i przywództwo organizacyjne z najlepszymi praktykami w opiece zorientowanej na klienta. Specjalizacja specjalizująca się w opiece długoterminowej uczy umiejętności zarządzania zakładami opieki pielęgniarskiej, nadzorującymi codzienne operacje, takie jak przyjmowanie pacjentów, obsadzanie stanowisk i rachunki medyczne.

MHA w administracji opieki zdrowotnej - ostra opieka

Utica College Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Utica

Internetowe MHA w administracji opieki zdrowotnej oferuje obszary nacisku w zakresie opieki, organizacji usługowych i administracji domu opieki, poprzez studia przypadków, odpowiednie projekty, żywą dyskusję i interaktywne fora edukacyjne. Połącz umiejętności zarządzania i przywództwo organizacyjne z najlepszymi praktykami w zakresie opieki i usług zorientowanych na klienta. Specjalizacja w zakresie intensywnej opieki uczy umiejętności radzenia sobie z oceną i leczeniem nagłych lub nieoczekiwanych zranień i chorób zagrażających życiu.

MHA w administracji opieki zdrowotnej

Utica College Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Utica

Online Masters w administracji opieki zdrowotnej oferuje obszary nacisku w zakresie opieki, organizacji usługowych i administracji domu opieki, poprzez studia przypadków, odpowiednie projekty, żywą dyskusję i interaktywne fora edukacyjne. Połącz umiejętności zarządzania i przywództwo organizacyjne z najlepszymi praktykami w zakresie opieki i usług zorientowanych na klienta. Niektóre kursy mogą również spełniać wymagania akademickie dla State Nursing Home Licensure.

Master of Health Administration - Informatyka zdrowotna

The University of Scranton Online
Online Zaoczne 30 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Scranton

Akredytowany przez CA University of Scranton Master of Health Administration (MHA) w programie Health Informatics przekazuje moc danych w Twoje ręce.

Master of Health Adminstration - Global Health

The University of Scranton Online
Online Zaoczne 30 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Scranton

Doświadcz różnych perspektyw w zakresie opieki zdrowotnej i popraw swoje umiejętności komunikacji międzykulturowej z akredytowanym przez CA of University of Scranton Master of Health Administration ze specjalizacją w zakresie globalnego zdrowia.

Master of Health Administration

The University of Scranton Online
Online Zaoczne 30 miesiące Wrzesień 2020 Stany Zjednoczone Scranton

Skorzystaj z elastyczności online i przyjęć bieżących w połączeniu ze sprawdzonym ROI dzięki naszym wskaźnikom sukcesu w zakresie pośrednictwa pracy. Internetowy Master of Health Administration (MHA) z University of Scranton jest jednym z pierwszych w pełni internetowych programów MHA akredytowanych przez Komisję ds. Akredytacji Edukacji Zarządzania Opieką Zdrowotną (CAHME) i oferuje dwie opcje specjalizacji w informatyce zdrowotnej i globalnym zdrowiu.

Master of Health Services Management

University of South Australia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Luty 2020 Australia Adelaida + 1 więcej

Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia lub medycyny, który chce rozwinąć i poprawić swoje umiejętności przywódcze, zarządcze i biznesowe, Master of Health Services Management może być dla Ciebie.

Master of Health Management

Queensland University of Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Luty 2020 Australia Kelvin Grove

Master of Health Management rozwija wiedzę uczniów w szerokim zakresie zdrowia. Kurs przygotowuje absolwentów do kierowania szeregiem usług i programów zdrowotnych.

Magister administracji zdrowia

La Trobe University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 48 miesiące Styczeń 2020 Australia Melbourne + 2 więcej

Szybkie śledzenie kariery w starszym zarządzaniu zdrowiem z Master of Health Administration.