HEALTHCARESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Gdy uczniowie ukończenia studiów licencjackich stopni, mają możliwość kontynuowania mistrza w wybranej dyscyplinie. Program magistra został zaprojektowany w celu zwiększenia wiedzy o danej dziedzinie i pomóc uczniom przygotować się do kariery akademickich i zawodowych po ukończeniu studiów.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

2 Wyniki z Administracja zdrowia, Hiszpania Filter

Mistrzem w organizacji, zarządzania i administracji zdrowia społeczno-

Formación Alcalá
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
6&nbsp;-&nbsp;12 miesiące
Język hiszpański
Online

Ilość godzin i punktów na 1000 godzin i 40 ECTS

Czytaj więcej

Mistrz inteligentna opieka zdrowotna

UdG - Master Smart Healthcare
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
13 tyg.
Język angielski
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Skierowana jest do absolwentów w Inżynierii (Computer Science, Biomedycznych, Telekomunikacja, przemysłowe, elektronika ...), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i skupić swoją ...

Czytaj więcej