$close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Łotwa

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.Łotwa ma zarówno płatnej i finansowane przez państwo szkolnictwo wyższe. Kraj ma dwa rodzaje studiów wyższych. Są to akademickich i zawodo… Czytaj więcej

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Łotwa ma zarówno płatnej i finansowane przez państwo szkolnictwo wyższe. Kraj ma dwa rodzaje studiów wyższych. Są to akademickich i zawodowych programów. Istnieją trzy poziomy akademickiego szkolnictwa wyższego - studia licencjackie, magisterskie i studia doktoranckie. Klimat w kraju sprzyja różnych sportów zimowych i rekreacyjna, takie jak jazda na łyżwach, jazda na nartach i hokejowych. Zagraniczni studenci wolą studiować na Łotwie z powodu jego życia społecznego, sztuki i instytucji kultury. Kultura tego kraju jest łatwa do przyjęcia, aby.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Łotwa, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Ryga, Łotwa

Profesjonalny program magisterski Optometria (kliniczny) oferuje interdyscyplinarne badania oparte na naukach wizualnych i współczesnej podstawowej opiece wzrokowej.

Profesjonalny program magisterski Optometria (kliniczny) oferuje interdyscyplinarne badania oparte na naukach wizualnych i współczesnej podstawowej opiece wzrokowej. -
Magisterskie
Studia dzienne
studia niestacjonarne
24 - 30 miesiące
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia