HEALTHCARESTUDIES

Znajdź uniwersytety, kolegia i szkoły biznesu w programach Łotwa kawalerów oferty.

magistra są zaawansowane programy akademickie, które są dostępne w wielu różnych dziedzinach nauki. programy Master może być zazwyczaj kończy się po około dwóch do trzech lat. W zależności od szkoły, mogą być nawet zdobył w Internecie.

Łotwa ma zarówno płatnej i finansowane przez państwo szkolnictwo wyższe. Kraj ma dwa rodzaje studiów wyższych. Są to akademickich i zawodowych programów. Istnieją trzy poziomy akademickiego szkolnictwa wyższego - studia licencjackie, magisterskie i studia doktoranckie. Klimat w kraju sprzyja różnych sportów zimowych i rekreacyjna, takie jak jazda na łyżwach, jazda na nartach i hokejowych. Zagraniczni studenci wolą studiować na Łotwie z powodu jego życia społecznego, sztuki i instytucji kultury. Kultura tego kraju jest łatwa do przyjęcia, aby.

Uniwersytety za dyplom licencjacki Łotwa. Znajdź wszystkie informacje na temat szkół oferujących dyplom licencjacki%% COUNTRY_ARTICLE%% Łotwa tutaj.

Wyniki wyszukiwania Filter

Mistrz w medycynie weterynaryjnej (pierwsza i studia drugiego stopnia)

Latvia University of Life Sciences and Technologies
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
6 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

"Jednym Medycyna - jedno 'koncepcja łączy ludzi, zwierząt i zdrowia środowiskowego. W ostatnich latach nauka weterynarii gwałtownie wzrosła. Obecnie nauka ta ma zasadnicze zna ...

Czytaj więcej

Master's in Optometry (Clinical)

Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
24&nbsp;-&nbsp;30 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Profesjonalny program magisterski Optometria (kliniczny) oferuje interdyscyplinarne badania oparte na naukach wizualnych i współczesnej podstawowej opiece wzrokowej.

Czytaj więcej

Professional Master in Health Care Specialist in Sports

Latvian Academy of Sport Education
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem programu "Profesjonalny specjalista ds. Opieki zdrowotnej w sporcie" jest zapewnienie potrzebom gospodarczym, kulturalnym i społecznym kraju odpowiednich profe ...

Czytaj więcej