Popularny Zdrowie Magister

Magister w stopniach zdrowotnych są skierowane do studentów, którzy chcą rozwijać swoją karierę w dziedzinie opieki zdrowotnej, czy to w szpitalach, klinikach, organizacji non-profit, lub innych organizacji opieki zdrowotnej. Poprzez dogłębne badania w danej dyscypliny w zakresie ochrony zdrowia, Magister programów zdrowotnych również przygotowanie studentów do kariery naukowej, zarówno w przemyśle jak i na poziomie uniwersyteckim. To jest wspólne dla praktycznego doświadczenia w zakładzie opieki zdrowotnej lub laboratorium być obowiązkowe dla studiów magisterskich w opiece zdrowotnej. Programy studiów są podawane w formacie pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, na forum lub kształcenia na odległość. Magister w programach zdrowotnych oferują liczne specjalizacje, takie jak medycyny, żywienia, zarządzania opieką zdrowotną, psychiatrii, pielęgniarstwa, medycyny weterynaryjnej, lub fizjoterapii. Inne popularne specjalizacje obejmują biomedyczne inżynierii, badań laboratoryjnych medycznej, radiologii i medycyny alternatywnej.Różnorodność Mistrza w programach zdrowotnych mogą być przytłaczające - ale nie pozwól, by Cię zatrzymać! Aby znaleźć program studiów, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom, zacząć od przyjrzenia się liście jednych z najbardziej popularnych programów magisterskich w dziedzinie zdrowia oferowanych przez wiodących uniwersytetów na całym świecie.

Nowo dodane programy magisterskie z opieki zdrowotnej

American College of Acupuncture & Oriental Medicine

Master of Integrative Healthcare Leadership - MIHL (Online)

Grudzień 7, 2018
Celem programu Master of Integrative Healthcare Leadership jest przeszkolenie Cię, abyś był kierownikiem / dyrektorem wellness, aby mieć wiedzę na temat projektowania lub utrzymywania programu odnowy biologicznej dla firm, szpitali lub centrów odnowy biologicznej.

The University of Western Australia

Master of Public Health

Listopad 27, 2018
Master of Public Health stanowi podstawę w dyscyplinach badawczych epidemiologii, biostatystyki, ekonomiki zdrowia i promocji zdrowia, jak również szerszego kontekstu społecznego, w którym programy zdrowia publicznego są planowane, dostarczane i oceniane.

University of Turku

Master's Degree Program in Future Health and Technology

Listopad 25, 2018
Przyszłe zdrowie

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co jest Magister Nauk o Zdrowiu?