Popularne kategorie

Popularny Zdrowie Magister

Magister w stopniach zdrowotnych są skierowane do studentów, którzy chcą rozwijać swoją karierę w dziedzinie opieki zdrowotnej, czy to w szpitalach, klinikach, organizacji non-profit, lub innych organizacji opieki zdrowotnej. Poprzez dogłębne badania w danej dyscypliny w zakresie ochrony zdrowia, Magister programów zdrowotnych również przygotowanie studentów do kariery naukowej, zarówno w przemyśle jak i na poziomie uniwersyteckim. To jest wspólne dla praktycznego doświadczenia w zakładzie opieki zdrowotnej lub laboratorium być obowiązkowe dla studiów magisterskich w opiece zdrowotnej. Programy studiów są podawane w formacie pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, na forum lub kształcenia na odległość. Magister w programach zdrowotnych oferują liczne specjalizacje, takie jak medycyny, żywienia, zarządzania opieką zdrowotną, psychiatrii, pielęgniarstwa, medycyny weterynaryjnej, lub fizjoterapii. Inne popularne specjalizacje obejmują biomedyczne inżynierii, badań laboratoryjnych medycznej, radiologii i medycyny alternatywnej.Różnorodność Mistrza w programach zdrowotnych mogą być przytłaczające - ale nie pozwól, by Cię zatrzymać! Aby znaleźć program studiów, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom, zacząć od przyjrzenia się liście jednych z najbardziej popularnych programów magisterskich w dziedzinie zdrowia oferowanych przez wiodących uniwersytetów na całym świecie.

Nowo dodane programy magisterskie z opieki zdrowotnej

University of Eastern Piedmont Novara - EMOTION

European Master in Translational Cosmetic and Dermatological Sciences (EMOTION)

Październik 20, 2018
EMOTION to dwuletnie 120 ECTS, angielski mistrz w nauczaniu, przyznający podwójny stopień skupiony na farmaceutycznym i kosmetycznym R

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Transfuzja, transplantacja

Październik 19, 2018
Program zapewni ci dogłębną wiedzę i znajomość nauki, przepisów i międzynarodowych praktyk w zakresie transfuzji, transplantacji i bankowości tkankowej, dla tych, którzy dążą do pełnienia wyższych funkcji kierowniczych w organizacjach opieki zdrowotnej.

ESEM France

Master Dental Medicine

Październik 18, 2018
ESEM France oferuje integrację z tytułem magistra stomatologii w jednym z partnerskich kampusów w Irlandii, Portugalii lub na całym świecie. Trening w stomatologii trwa łącznie 5 lat, jest dostępny BEZ KURSÓW PACES z matury.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co jest Magister Nauk o Zdrowiu?