Popularne kategorie

Popularny Zdrowie Magister

Magister w stopniach zdrowotnych są skierowane do studentów, którzy chcą rozwijać swoją karierę w dziedzinie opieki zdrowotnej, czy to w szpitalach, klinikach, organizacji non-profit, lub innych organizacji opieki zdrowotnej. Poprzez dogłębne badania w danej dyscypliny w zakresie ochrony zdrowia, Magister programów zdrowotnych również przygotowanie studentów do kariery naukowej, zarówno w przemyśle jak i na poziomie uniwersyteckim. To jest wspólne dla praktycznego doświadczenia w zakładzie opieki zdrowotnej lub laboratorium być obowiązkowe dla studiów magisterskich w opiece zdrowotnej. Programy studiów są podawane w formacie pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, na forum lub kształcenia na odległość. Magister w programach zdrowotnych oferują liczne specjalizacje, takie jak medycyny, żywienia, zarządzania opieką zdrowotną, psychiatrii, pielęgniarstwa, medycyny weterynaryjnej, lub fizjoterapii. Inne popularne specjalizacje obejmują biomedyczne inżynierii, badań laboratoryjnych medycznej, radiologii i medycyny alternatywnej.Różnorodność Mistrza w programach zdrowotnych mogą być przytłaczające - ale nie pozwól, by Cię zatrzymać! Aby znaleźć program studiów, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom, zacząć od przyjrzenia się liście jednych z najbardziej popularnych programów magisterskich w dziedzinie zdrowia oferowanych przez wiodących uniwersytetów na całym świecie.

Nowo dodane programy magisterskie z opieki zdrowotnej

University of Bradford

MPharm W Pharmacy

Sierpień 16, 2018
Nasz wyjątkowy pięcioletni program MPharm działa już od ponad 45 lat i umożliwi uczestnictwo w szkoleniu przed rejestracją w ramach programu.

Grand Canyon University

MS W Poradni Klinicznej Zdrowia Psychicznego Z Naciskiem Na Traumę

Sierpień 16, 2018
Grand Canyon University w zakresie poradnictwa klinicznego zdrowia psychicznego z wyróżnieniem w programie studiów urazowych w College Humanities and Social Sciences jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą doradzać ofiarom urazów.

Briar Cliff University

Magister W Zakresie Fizjologii ćwiczeń

Sierpień 8, 2018
Master of Science w Fizjologii ćwiczeń jest twoim odskoczni do awansu zawodowego. Niezależnie od tego, czy chcesz wyróżnić się w puli wnioskodawców, dodając tytuł magistra do swojego CV lub jeśli jest to pomost, aby pomóc Ci dostać się do programu doktoranckiego, ten stopień zapewni akademickie rygor i umiejętności przywódcze, które pomogą Ci odnieść … [+]sukces. [-]

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Co jest Magister Nauk o Zdrowiu?