Przegląd kursu

Studiuj wiele powiązanych ze sobą czynników, które mają wpływ na zdrowie niemowląt, dzieci i rodziny dzięki naszemu dyplomowi magistra zdrowia publicznego dziecka.

Przeanalizujesz bazę dowodów leżącą u podstaw obecnej polityki zdrowia publicznego w odniesieniu do dzieci w wieku 0–11 lat w Wielkiej Brytanii i na arenie międzynarodowej, obejmującą takie tematy, jak zdrowie okołoporodowe, odżywianie i szczepienia.

W swoich badaniach przyjmiesz zintegrowane podejście obejmujące biologiczne, psychologiczne i społeczne wpływy wpływające na długoterminowy rozwój edukacyjny i emocjonalny dzieci oraz polityki i interwencje w zakresie zdrowia publicznego, które mogą je wspierać.

Podczas studiów doskonalisz krytyczne umiejętności badawcze i analityczne cenione przez pracodawców oraz rozwijasz profesjonalne techniki refleksyjnej praktyki.

Dlaczego zdrowie publiczne dzieci w Swansea?

Opierając się na naszym College of Human and Health Sciences, skorzystasz ze zróżnicowanego środowiska nauczania i badań, z wieloma możliwościami nawiązywania kontaktów między dyscyplinami.

Zgodnie z najnowszymi ramami doskonałości badawczej w latach 2014–2021 ponad 75% badań przeprowadzonych na uczelni miało jakość międzynarodową lub wiodącą na świecie.

Mamy silne powiązania z praktykami zawodowymi i akademickimi sieciami badawczymi w Europie i na całym świecie, więc twoje uczenie się jest oparte na najnowszych osiągnięciach polityki i praktyki.

Twoje dziecko Zdrowie publiczne

Nasza kadra akademicka jest aktywna w szerokim zakresie dziedzin badawczych, w tym zdrowia publicznego, psychologii, socjologii, położnictwa i pielęgniarstwa dziecięcego, oferując niezrównane połączenie doskonałości akademickiej i aktualnej wiedzy na temat polityki i praktyki.

Dołączasz do uniwersytetu, który zajmuje pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia studentów studiów podyplomowych (What Uni 2017).

Kariera zdrowia publicznego dziecka

Kwalifikacje podyplomowe w zakresie zdrowia publicznego dzieci otwierają szereg możliwości rozwoju zawodowego w sektorze publicznym, prywatnym i trzecim, w tym:

 • Usługi dla dzieci i młodzieży
 • Badania
 • Rozwój polityki lokalnej, krajowej i międzynarodowej
 • Edukacja
 • Odżywianie

Wymagania wstępne

Aby zapisać się na ten kurs, potrzebujesz:

 • Stopień brytyjski 2.2 (lub wyższy) w pokrewnej dyscyplinie (na przykład pielęgniarstwo, położnictwo, studia z dzieciństwa, edukacja, psychologia, socjologia, zdrowie psychiczne)
 • Jeśli nie masz stopnia licencjata, powinieneś mieć znaczące odpowiednie doświadczenie zawodowe (opiekun przyjęć oceni stosowność tego doświadczenia w odniesieniu do programu)
 • Możesz także zostać poproszony o wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej i będziesz musiał przejść kontrolę usługi ujawniania informacji i zakazu (DBS) (wcześniej znanej jako biuro rejestrów karnych lub CRB, czek).

Międzynarodowi wnioskodawcy

 • Wymagania dotyczące języka angielskiego: przed rozpoczęciem programu musisz mieć minimum IELTS 6.5, z minimum 6.0 we wszystkich domenach, lub równoważny zatwierdzony przez uniwersytet.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Kariera i zdolność do zatrudnienia Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

 • Warsztaty na temat zatrudnienia, rozmowy pracodawców, imprezy na zamówienie i targi kariery
 • Indywidualne porady i wskazówki od wykwalifikowanych doradców zawodowych
 • Pomoc w znalezieniu pracy, staży, praktyk i wolontariatu
 • Dostęp do zasobów informacyjnych w szerokim zakresie tematów zarządzania karierą
 • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

Program prowadzony przez:
 • Język angielski

Zobacz 10 więcej kursów w Swansea University »

Ostatnia aktualizacja Wrzesień 3, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Wrz 2019
Duration
1 - 3 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,200 GBP
Wielka Brytania / UE: 7200 GBP. Międzynarodowe: 15 200 GBP. (Pełny etat)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrz 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrz 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa