Magister zdrowia publicznego dzieci

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Przegląd kursu

Studiuj wiele powiązanych ze sobą czynników, które mają wpływ na zdrowie niemowląt, dzieci i rodziny dzięki naszemu dyplomowi magistra zdrowia publicznego dziecka.

Przeanalizujesz bazę dowodów leżącą u podstaw obecnej polityki zdrowia publicznego w odniesieniu do dzieci w wieku 0–11 lat w Wielkiej Brytanii i na arenie międzynarodowej, obejmującą takie tematy, jak zdrowie okołoporodowe, odżywianie i szczepienia.

W swoich badaniach przyjmiesz zintegrowane podejście obejmujące biologiczne, psychologiczne i społeczne wpływy wpływające na długoterminowy rozwój edukacyjny i emocjonalny dzieci oraz polityki i interwencje w zakresie zdrowia publicznego, które mogą je wspierać.

Podczas studiów doskonalisz krytyczne umiejętności badawcze i analityczne cenione przez pracodawców oraz rozwijasz profesjonalne techniki refleksyjnej praktyki.

Dlaczego zdrowie publiczne dzieci w Swansea?

Opierając się na naszym College of Human and Health Sciences, skorzystasz ze zróżnicowanego środowiska nauczania i badań, z wieloma możliwościami nawiązywania kontaktów między dyscyplinami.

Zgodnie z najnowszymi ramami doskonałości badawczej w latach 2014–2021 ponad 75% badań przeprowadzonych na uczelni miało jakość międzynarodową lub wiodącą na świecie.

Mamy silne powiązania z praktykami zawodowymi i akademickimi sieciami badawczymi w Europie i na całym świecie, więc twoje uczenie się jest oparte na najnowszych osiągnięciach polityki i praktyki.

Twoje dziecko Zdrowie publiczne

Nasza kadra akademicka jest aktywna w szerokim zakresie dziedzin badawczych, w tym zdrowia publicznego, psychologii, socjologii, położnictwa i pielęgniarstwa dziecięcego, oferując niezrównane połączenie doskonałości akademickiej i aktualnej wiedzy na temat polityki i praktyki.

Dołączasz do uniwersytetu, który zajmuje pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia studentów studiów podyplomowych (What Uni 2017).

Kariera zdrowia publicznego dziecka

Kwalifikacje podyplomowe w zakresie zdrowia publicznego dzieci otwierają szereg możliwości rozwoju zawodowego w sektorze publicznym, prywatnym i trzecim, w tym:

 • Usługi dla dzieci i młodzieży
 • Badania
 • Rozwój polityki lokalnej, krajowej i międzynarodowej
 • Edukacja
 • Odżywianie

Wymagania wstępne

Aby zapisać się na ten kurs, potrzebujesz:

 • Stopień brytyjski 2.2 (lub wyższy) w pokrewnej dyscyplinie (na przykład pielęgniarstwo, położnictwo, studia z dzieciństwa, edukacja, psychologia, socjologia, zdrowie psychiczne)
 • Jeśli nie masz stopnia licencjata, powinieneś mieć znaczące odpowiednie doświadczenie zawodowe (opiekun przyjęć oceni stosowność tego doświadczenia w odniesieniu do programu)
 • Możesz także zostać poproszony o wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej i będziesz musiał przejść kontrolę usługi ujawniania informacji i zakazu (DBS) (wcześniej znanej jako biuro rejestrów karnych lub CRB, czek).

Międzynarodowi wnioskodawcy

 • Wymagania dotyczące języka angielskiego: przed rozpoczęciem programu musisz mieć minimum IELTS 6.5, z minimum 6.0 we wszystkich domenach, lub równoważny zatwierdzony przez uniwersytet.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Kariera i zdolność do zatrudnienia Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać Cię na każdym etapie Twojej kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

 • Warsztaty na temat zatrudnienia, rozmowy pracodawców, imprezy na zamówienie i targi kariery
 • Indywidualne porady i wskazówki od wykwalifikowanych doradców zawodowych
 • Pomoc w znalezieniu pracy, staży, praktyk i wolontariatu
 • Dostęp do zasobów informacyjnych w szerokim zakresie tematów zarządzania karierą
 • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

Ostatnia aktualizacja Sie 2019

Informacje o uczelni

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Czytaj więcej

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Pokaż mniej
Swansea , Dubai + 1 Więcej Mniej