Przeczytaj oficjalny opis

Podkreśl umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów i naucz się sprostać wyzwaniom złożonych sytuacji klinicznych w naszej Zaawansowanej Praktyce PgD w zakresie opieki w okręgu z kwalifikacją specjalisty. Ten program jest przeznaczony dla zarejestrowanych pielęgniarek, które chcą rozwijać swoją wiedzę i rozwijać nowe umiejętności.

Zdobądź szkolenie, aby lepiej sprostać politycznym i organizacyjnym wymaganiom związanym z zapewnieniem opieki - i rozwijać najlepsze praktyki w swojej dziedzinie. Wykorzystaj swoje zaangażowanie na rzecz dobra wspólnego, aby dokonać znaczącej zmiany na poziomie lokalnym, krajowym lub globalnym. Przygotuj się na wymagającą i satysfakcjonującą karierę jako specjalisty w programie, który wykorzystuje różnorodne dynamiczne możliwości uczenia się.

W GCU dajemy ci narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu. Dołącz do dobrze prosperującej, otwartej i zróżnicowanej społeczności, z przekonaniem o społecznej odpowiedzialności.

Nasz Pg.D. program jest zgodny ze standardami Standardów Rady Pielęgniarstwa i Położnej w zakresie kształcenia i praktyki specjalistycznej, a także biegłości dla lekarzy pielęgniarki i położnej.

Perspektywy absolwentów

PgD Advanced Practice in District Nursing z programem kwalifikacji specjalisty Practitioner przygotowuje cię do sukcesu w ekscytującym nowym rozdziale twojej kariery. Większość naszych studentów jest zatrudniona w National Health Service (NHS); po ukończeniu studiów nasi absolwenci na ogół wykonują swoje zadania u dostawców usług NHS, które są współmierne do kwalifikacji zawodowych Specjalisty Practitioner: District Nursing.

Co będziesz studiować

Ocena dowodów w celu opracowania praktyki w zakresie badań i informowania; Niemedyczne przepisywanie; Wiodąca zaawansowana praktyka w pielęgniarstwie okręgowym 1; Wspieranie opieki antykoncepcyjnej w przypadku schorzeń długoterminowych; Ocena perspektyw zawodowych i podejmowania decyzji klinicznych dla zaawansowanej praktyki; Wiodąca zaawansowana praktyka w pielęgniarstwie okręgowym 2.

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

Typowe wymagania wstępne

Wnioskodawcy muszą udokumentować bieżącą rejestrację na pierwszym poziomie (dla dorosłych) i zazwyczaj muszą co najmniej trzy lata po zakończeniu rejestracji uzyskać skonsolidowane wyniki rejestracji wstępnej i lepiej zrozumieć odpowiednią praktykę zawodową.

Co więcej, wymagane przez pracodawcę wymogi dostępu do V300, określone w Standardach Biegłości dla Lekarzy i Lekarzy Położnych (NMC, 2006), wymagają trzyletniego doświadczenia jako praktykujący - ostatni rok jest w dziedzinie klinicznej, w której przepisywanie odbędzie się; uznane za właściwe przez pracodawcę do podjęcia programu; dostępność wyznaczonego lekarza, który zgadza się w praktyce podjąć naukę i ocenę. Oczekuje się, że kandydaci uzyskają dyplom z wyróżnieniem.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do programu English for University Study.

język angielski

Akademicki wynik IELTS 7,0 (lub odpowiednik) bez elementu poniżej 7.0.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2018/19

  • Strona główna: 5500 £
  • RUK: 5500 £
  • UE: 5500 £
  • Międzynarodowe: 12600 £

Jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 roku, są to opłaty roczne lub modułowe, które odnoszą się do czasu trwania kursu; jednak opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i refundacji.

Dodatkowe koszty

Oprócz opłat za studia, możesz również ponosić dodatkowe koszty w czasie pobytu na uniwersytecie.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Jeśli masz pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych w 2018/19, proszę skontaktować się z zespołem zadawania pytań przez studentów.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studentów

Dla nowych studentów zagranicznych wydarzenia orientacyjne rozpoczynają się 14 września 2018 roku . Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom zagranicznym w osiedleniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnej induction studentów i nauczania.

W tym czasie odbędzie się wiele zabawnych i pouczających zajęć, w tym wycieczki po kampusach i miastach, a także imprezy powitalne, w których można spotkać innych zagranicznych studentów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 44 więcej kursów w Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences »

Ostatnia aktualizacja July 31, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
5,500 GBP
Uczniowie domowi, RUK i UE; 12600 £ Studenci zagraniczni
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa