Przeczytaj oficjalny opis

Magister pielęgniarstwa dla dzieci pozwala rozwijać refleksyjne, dociekliwe, krytyczne i innowacyjne podejście do swojej praktyki zawodowej. Będziesz dalej rozwijać wiedzę i zrozumienie, dzięki którym możesz doskonalić swoją praktykę zawodową i rozwijać analityczne podejście do opieki oparte na najlepszych dostępnych dowodach. Nauczysz się także rozumieć aktualną strukturę świadczenia usług dla dzieci i rolę pielęgniarki w tej strukturze. Zobaczysz swoje zaangażowanie w doskonalenie opieki nad dziećmi i ich rodzinami, a także będziesz analizował przyszłe potrzeby badawcze w twojej dziedzinie praktyki. Twoje studia powinny przyczynić się do poprawy opieki nad dziećmi, młodzieżą i rodziną.

Ponadto zwiększysz swoje umiejętności uczenia się przez całe życie i rozwój osobisty, umożliwiając pracę z samodoskonaleniem i oryginalnością, a także przyczyniając się do praktyki zawodowej i społeczeństwa.

Charakterystyczne cechy tego programu to:

 • Spełnianie potrzeb edukacyjnych i szkoleniowych pracodawców i osób fizycznych poprzez elastyczne studia w niepełnym wymiarze godzin;
 • Program nauczania jest uzupełniony wsparciem e-learningowym i interaktywnymi działaniami online i jest wspierany przez doświadczone pielęgniarki dziecięce;
 • Nacisk kładzie się na integrację podejścia teoretycznego z praktyką pielęgniarstwa dziecięcego;
 • Ocena wykorzystuje innowacyjne podejście oparte na praktyce, takie jak symulowane scenariusze kliniczne i dzienniki refleksyjne;
 • Potencjalni studenci mogą ubiegać się o wyższą pozycję w wysokości do 50% programu (dla osób o odpowiednich kwalifikacjach).

Program ten skierowany jest do pielęgniarek dziecięcych, które oczekują, że ich kariera pozostanie przede wszystkim w zawodowej opiece nad dziećmi, pracuje w klinice podstawowej, średniej lub wyższej i pragnie kontynuować naukę na poziomie studiów podyplomowych.

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

1 rok

 • Poprawa jakości, zarządzanie zmianą i przywództwo
 • Zastosowana anatomia i fizjologia dla dzieci i młodzieży
 • Podstawowe pojęcia opieki nad dziećmi, młodzieżą i rodziną
 • Budowanie umiejętności praktycznych w zakresie pielęgniarstwa dla dzieci

Rok 2

 • Wzmacnianie umiejętności praktycznych w pielęgniarstwie dla dzieci
 • Opieka nad chorym krytycznie dzieckiem i młodą osobą
 • Zastosowana farmakologia i optymalizacja medycyny w pielęgniarstwie dla dzieci
 • Badania w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej
 • Rozprawa

Możliwość zatrudnienia

Perspektywy zatrudnienia są doskonałe, a absolwenci zdobywają współczesną wiedzę i umiejętności, które zapewniają ich wkład w doskonalenie praktyki zawodowej w pielęgniarstwie dla dzieci.

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy Uniwersytetem Roku dla Absolwenta Zatrudnienia już drugi rok z rzędu - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018, 2019.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Wymagania wstępne

Studenci będą zwykle posiadać tytuł Bachelor Honours i zazwyczaj będą należeć do pierwszej części rejestru Nursing and Midwifery (NMC) z kwalifikacjami pielęgniarskimi dla dzieci (RN Child) z co najmniej trzyletnim doświadczeniem po rejestracji.

Jak złożyć wniosek

Studenci zagraniczni

Wnioskodawcy międzynarodowi (spoza kraju / UE) powinni śledzić nasz międzynarodowy sposób stosowania przewodnika.

Instrukcje dla kandydatów do domu / UE

Tryb

Studenci studiów podyplomowych i studenci studiów powinni aplikować za pośrednictwem naszego dedykowanego systemu aplikacji. Pełne informacje na ten temat znajdują się w sekcji Jak aplikować dla studentów studiów podyplomowych i naszej sekcji Jak aplikować dla studentów badawczych.

Opłaty i finansowanie

Opłaty są płatne corocznie w zależności od liczby modułów podejmowanych w danym roku, a nie z góry dla całego kursu.

Możesz być sponsorowany poprzez umowy CPPD z LSBU, mieć opłaty opłacane przez pracodawcę lub fundusz samodzielnie lub korzystać z kombinacji. Ustalenia dotyczące opłat mogą zmieniać się co roku.

Przygotuj się, aby zacząć

Pomagamy naszym studentom przygotować się na uniwersytet jeszcze przed rozpoczęciem semestru. Aby dowiedzieć się, kiedy należy złożyć wniosek o zakwaterowanie w LSBU lub o finansach studenta, przeczytaj artykuł Jak zastosować kartę do tego kursu.

Witaj w tygodniu

Przed rozpoczęciem kursu wyślemy ci informacje o tym, co musisz zrobić przed przyjazdem i podczas pierwszych kilku dni w kampusie. Możesz przeczytać o tym procesie na naszych stronach powitalnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 76 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 26, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Stycz. 27, 2020
Duration
1 - 6 lat
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 23, 2019
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Stycz. 27, 2020
Data końcowa
Stycz. 22, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 23, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 5, 2020

Stycz. 27, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Stycz. 22, 2021