Magister neurologii stosowanej

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Mózg jest najbardziej złożonym ze wszystkich narządów - każdego dnia dowiadujemy się więcej o tym, jak działa i jak tę wiedzę można zastosować w różnych środowiskach, w tym w środowisku akademickim i przemyśle.

Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w neurobiologii, czy nie, ten kurs można dostosować do własnych potrzeb. Jeśli masz ograniczoną wiedzę na temat neuronauki, zaczniesz od Podstawy neurologii, aby rozwinąć zrozumienie ważnych pojęć.

Jeśli masz już wiedzę na temat podstaw neuronauki, oferujemy możliwość bardziej szczegółowego zbadania określonych tematów, a także modułów z innych dyscyplin, w tym biznesu, marketingu i psychologii, aby umożliwić zastosowanie Twojej wiedzy do przyszłej kariery.

Nauczą Cię neurologowie kliniczni i niekliniczni, światowej sławy badacze badający ważne tematy w tej dziedzinie, w tym uczenie się i pamięć, neurodegenerację, zaburzenia psychiczne, ból i znieczulenie.

Będziesz także mieć możliwość połączenia tych tematów z aspektami psychologii, biznesu i / lub marketingu (nauczanymi przez ekspertów w tych dziedzinach), co pozwoli ci skierować swoją wiedzę neuronauki w innym kierunku. To elastyczne podejście przygotuje Cię na szereg przyszłych karier.

Po nauczeniu komponentu kursu zaprojektujesz i ukończysz projekt badawczy. Będzie to projekt badawczy oparty na laboratorium lub przemyśle w Dundee lub na stażu w jednej z naszych komercyjnych lub niekomercyjnych organizacji partnerskich.

Wymagania wstępne

Wymagania jakości
Kandydaci powinni mieć lub oczekiwać dyplomu z wyróżnieniem na poziomie 2.1 lub wyższym, lub równoważnych kwalifikacji zawodowych lub zagranicznych, w odpowiedniej dyscyplinie akademickiej.

Wymagania w języku angielskim

  • IELTS (ogólnie) 6.5
  • Czytanie 5.5
  • Słuchanie 5.5
  • Mówienie 6.0
  • Pisanie 6.0

Jopwell / Pexels

Kariera

Elastyczność tego kursu pozwoli ci wziąć swoją wiedzę neuronauki i zastosować ją na ścieżce kariery, którą wybierzesz w przyszłości.

Możliwość odbycia stażu w laboratorium badawczym lub jednej z naszych komercyjnych lub niekomercyjnych organizacji partnerskich pomoże Ci rozwinąć umiejętności, które możesz zastosować w przyszłej karierze, a także poznasz sposób działania tych organizacji akademickich lub przemysłowych .

Ponieważ rozumienie neuronauki jest korzystne w wielu sytuacjach, możesz wykorzystać umiejętności rozwinięte na kursie, aby zapewnić przewagę konkurencyjną w aplikacjach o pracę w różnych sektorach. Na przykład neuronauka konsumencka lub marketingowa stanowi coraz większy obszar rekrutacji.

Jeśli zamierzasz kontynuować karierę akademicką, ten kurs jest doskonałym wstępem do programu doktoranckiego dotyczącego neurologii i dodatkowych badań podyplomowych. Może to pomóc w osiągnięciu kariery w badaniach akademickich lub branżowych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Pokaż mniej
Dundee , Kirkcaldy + 1 Więcej Mniej