Magister informatyki zdrowotnej

Informacje ogólne

Opis programu

Pracujesz w służbie zdrowia i chcesz zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu informatyki zdrowotnej? Jest to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów w Wielkiej Brytanii, a nasz tytuł magistra informatyki medycznej może zwiększyć twoje perspektywy kariery.

Kurs wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i kładzie duży nacisk na umiejętności praktyczne i analityczne, które można zastosować w środowisku pracy. Jest dostępny jako roczny kurs w pełnym wymiarze godzin lub trzy lata w niepełnym wymiarze godzin.

Dzięki łączom z NHS i organizacjami z sektora Life Science dowiesz się o nowych osiągnięciach i zmieniającym się charakterze technologii informatycznej w dziedzinie zdrowia, dzięki czemu staniesz na czele tej szybko rozwijającej się branży.

Dlaczego warto studiować informatykę zdrowotną na Swansea University ?

  • 1 miejsce w Wielkiej Brytanii dla środowiska badawczego 2 miejsce w Wielkiej Brytanii dla jakości badań - ramy badań (Research Excellence Framework 2014).
  • Studenci podyplomowi mają dostęp do obiektów w budynku Instytutu Nauk Przyrodniczych o wartości 100 milionów funtów.
  • Jaki Uni? Student Choice Award 2017 Winner - Postgraduate.
  • Stopień jest dostępny w pełnym wymiarze godzin w ciągu jednego roku lub w niepełnym wymiarze godzin w ciągu trzech lat.
  • Silne powiązania z NHS i organizacjami z sektora Life Science.

Twoje doświadczenie w dziedzinie informatyki zdrowotnej

Twoje doświadczenie w zakresie studiów zostanie zwiększone dzięki dostępowi do najnowocześniejszych obiektów opartych na naszych Centrach Doskonałości Danych Administracyjnych i Badań e-Zdrowia. Ten obiekt o wartości 30 milionów funtów, przyznany przez Radę ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych (ESRC) i Medical Research Council (MRC), poprawi jakość Twojego kursu.

Będziesz korzystać z naszych głównych współpracowników w szkole medycznej; Abertawe BroMorgannwg University (ABMU Health Board); Rada Zdrowia Hywel Dda; Brytyjska rada ds. Badań naukowych; Rząd Walii oraz liczne powiązania krajowe i międzynarodowe.

Informatyka zdrowotna Możliwości zatrudnienia

Starannie opracowaliśmy kurs, aby zapewnić ci większą wiedzę i zrozumienie informatyki zdrowotnej oraz umiejętności potrzebne do zastosowania nauki w praktyce zawodowej.

Jako taki, tytuł magistra daje dogłębną wiedzę w tej dziedzinie, aby potencjalnie zwiększyć swoje szanse na rozwój kariery.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać cię na każdym etapie kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

  • Warsztaty dotyczące zatrudnienia, rozmowy pracodawców, indywidualne wydarzenia i targi pracy.
  • Indywidualne porady i wskazówki profesjonalnie wykwalifikowanych doradców zawodowych.
  • Pomoc w znalezieniu pracy, stażu, stażu pracy i możliwości wolontariatu.
  • Dostęp do zasobów informacyjnych na szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem karierą.
  • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Czytaj więcej

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Pokaż mniej