Kurs ten został zaprojektowany, aby spełniać specyficzne potrzeby i wymagania osób zainteresowanych zarządzania lub przywództwa roli w złożonym sektorze służby zdrowia. Magister Zdrowia Zarządzania Operacyjnego jest przeznaczony dla studentów z różnych środowisk akademickich w ramach inżynierii, biznesu i nauki. Podczas gdy poprzednie nie jest wymagane zdrowotnej tło, przebieg spodoba się klinicznie wykwalifikowanych studentów, którzy chcą przenieść się do modelowania systemów ochrony zdrowia, e-zdrowia, zdrowia lub informatyki medycznej.

Dostarczymy Państwu

Wiedza i umiejętności, w celu oceny funkcjonowania organizacji i stymulować rozwój i wdrażanie innowacji w organizacji opieki zdrowotnej w celu ułatwienia poprawy.

Dowiesz się, aby ocenić skutecznych komponentów i systemów programowych, i zdobyć szczegółową wiedzę na temat zarządzania systemami jakości i integracji technologii medycznych, systemów i procesów w złożonych systemów usługowych. Organizacje opieki zdrowotnej podzielić się podobieństw z zakładów produkcyjnych, w tym konieczność efektywnego przebiegu procesu, zarządzania zmianą oraz standardów jakości. Jako student będzie badać zasad, metod, strategii i technik do analizy, projektowania i zarządzania złożonymi systemami opieki zdrowotnej. Dowiesz się mierzyć efektywność i poprawić skuteczność i wydajność bez utraty jakości i bezpieczeństwa.

Struktura kursu

Oczywiście jest modułowa - każdy student ma połączenie rdzenia i modułów wybieralnych. 8 modułów są badane i oceniane w całości. Moduły składają się z reżyserii naukę w formie wykładów, seminariów, pracy w grupach, prezentacje, studia przypadków oraz e-learningu. Moduły są oceniane przez moduł post cesji.

Głównym projektu indywidualnego badania również stanowi część mgr. Jest on przedstawiony w formie rozprawy Należy wziąć około 600 godzin nauki. Egzamin ustny odbywa się po zakończeniu.

Moduły programowe: -

  • Wiodący Zmiana Healthcare Środowiska
  • Jakość i wydajność w Zdrowiu systemów obsługi
  • Zarządzanie i Systemy operacyjne Poprawa kliniczna
  • Wstęp do informatyki Zdrowia
  • Elektroniczne zdrowia Records
  • Epidemiologia i statystyczne Metody poprawy jakości
  • Wprowadzenie do Ekonomiki Zdrowia
  • Zarządzanie zasobami w Healthcare realizacji usług

Projekt

Projekt będzie odnosić się do kwestii jakości i wydajności w kontekście zdrowia i wspiera Ci w rozwoju badań i umiejętności analityczne. Swojego projektu można skupić się na aspekcie szczególnie interesujące dla ciebie - przykłady są wymienione poniżej:

<li>Wdrażanie innowacji w opiece szpitalnej</li> <li>Poprawa projektowanie usług poprzez wykorzystanie informatyki</li> <li>Projektowanie usług dla poprawy jakości</li> <li>Poprawa świadczenia usług poprzez wykorzystanie technologii</li> <li>Ekonomiczne projektowanie usług</li>

Po przejściu

Jako absolwent Healthcare Zarządzania Operacyjnego, możesz spodziewać się, aby pracować w kierowniczych lub organizacyjnej roli lidera w organizacji opieki zdrowotnej, jak i instytucje. Z dodatkowego doświadczenia, można oczekiwać, aby przejść do kluczowej roli wykonawczej w sektorze opieki zdrowotnej, która obejmowałaby prowadzenie i nadzorowanie programów i polityki.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
13,440 GBP
12800 £ (EU) / £ 23.460 (International)
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
We advise earlier application as courses may close early if they become full.
Data końcowa