Magister zaawansowanej pielęgniarstwa

University of Technology Sydney

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister zaawansowanej pielęgniarstwa

University of Technology Sydney

Szanowany zarówno przez pracodawców, jak i klinicystów, kurs rozwija umiejętności pielęgniarskich i wiedzę, które umożliwiają poprawę opieki zorientowanej osoby i rokowanie. Obejmuje obszary klinicznego, pielęgniarki praktykującego, przewlekłą i kompleksowej opieki (starzenie i łagodzenia), podstawowej opieki zdrowotnej, edukacji, zarządzania i badań. Kurs został opracowany w grupie interesariuszy, który obejmuje pedagodzy, pielęgniarki, klinicznych konsultantów pielęgniarki, kierownikom jednostek dyrektorów pielęgniarstwa i konsumentów. To gwarantuje, że absolwenci są profesjonalnie atrybuty istotne, i spełniają zarówno obecne i przyszłe potrzeby pracodawców i społeczności. Studenci są w stanie dostosować swój program przez łączenie i dopasowanie do 8 kierunków, 11 sub-kierunków i ponad 40 do wyboru wybory w różny sposób, aby osiągnąć swoje indywidualne cele, czy są one zróżnicowane i wysoce wyspecjalizowane. Program kursu koncentruje się na innowacyjnych praktyk opartych na dowodach, które umożliwia studentom prowadzić lepszą praktykę pielęgniarską na wszystkich poziomach. Kurs został oceniony jako "doskonałe" przez studentów ostatniego roku w uniwersyteckich badań satysfakcji między 2010 i 2013, w dużej mierze do wciągającej Master Class formacie, który zachęca do informacji zwrotnych, debat i społeczności naukowej.

Kurs ten ma na celu: rozwijanie kariery naukowców, jak zaawansowana lekarze, menedżerowie, nauczyciele i lekarzy pielęgniarki studentów z wyboru i elastyczność, aby dostosować ich program rozszerzyć możliwości uczniów studentów i budować zaufanie i umiejętności przywódczych upoważniają uczniów do podejmowania wyzwań i złożoność przywództwa pielęgniarstwa zapewnić doświadczenie akademickie i kwalifikacji.

Szanowany zarówno przez pracodawców, jak i klinicystów, kurs rozwija różnorodne możliwości kariery, w zależności od głównych i sub-dur na boisko. Możliwości kariery obejmują stanowiska kierownicze w zaawansowanych ról, np klinicznej, pielęgniarka, przewlekła i kompleksowej opieki (starzenie i łagodzenia), podstawową opiekę zdrowotną, edukację, badania, zarządzanie kliniczne pielęgniarki specjalisty lub konsultanta, zarządzanie pielęgniarską, kompleksowe zarządzanie przypadku edukacji pielęgniarskiej i opieki wieku.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
1.5 - 3 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
16,005 AUD
w PLN za semestr 24cp
Locations
Australia - Sydney, New South Wales
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Australia - Sydney, New South Wales
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą