Magister w dziedzinie nauk biomedycznych: neurologii

University of Antwerp

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister w dziedzinie nauk biomedycznych: neurologii

University of Antwerp

Magister w Biomedical Sciences: Neurosciences uczy podstawowych zasad neurologii i pociągi do wykonywania badań neurologicznych w ramach interdyscyplinarnego zespołu. Będziesz mieć możliwość dołączenia do jednego z laboratoriów przewodzić uczelni lub instytutów i połączyć studia z międzynarodowym doświadczeniem.

Neurosciences obejmują szeroki multidyscyplinarne pole badań mających na celu zrozumienie normalnego i patologicznego funkcjonowania mózgu. Połączenie pole neurologii z przedklinicznych i klinicznych (lek) lub za pomocą badań molekularnych i komórkowych nauk biologicznych zwiększa multidyscyplinarny charakter. W celu zaplanowania eksperymenty, gromadzenie, interpretować i analizować dane, a także lepiej zrozumieć, jak naprawdę funkcjonuje mózg, trzeba wiedzieć, jak do syntezy informacji z różnych dyscyplin.

Kursy i badania są organizowane przez 4 semestry. Staż trwa 6 tygodni badania w laboratorium swojego wyboru. Propozycja projektu i projektu badawczego magisterska oraz praca trwa 7 miesięcy i są wypełniane w jednym z laboratoriów Spearhead. W realizacji projektów badawczych, zdobędziesz praktyczne doświadczenie w zakresie badań naukowych i nauczyć się analizować dane, pisać raporty i prezentacje ustne. Będziesz zachęcać do wyjazdu za granicę i zakończyć swoją pracę badawczą w części lub w całości na uczelni partnerskiej.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
922 EUR
EEA: 906 EUR, spoza EOG: 2890 EUR / rok
Locations
Belgia - Antwerp, Flanders
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Lipiec 5, 2019
Dates
Wrześ. 2019
Belgia - Antwerp, Flanders
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Lipiec 5, 2019