Przeczytaj oficjalny opis

Stwórz solidne fundamenty naukowe w szybko zmieniającej się dziedzinie dzięki naszej Magister Teorii Chirurgii Podiatry. Akredytowany przez College of Podiatry w Londynie i oferowany we współpracy z Queen Margaret University w Edynburgu, ten niepełnoetatowy program przygotowuje Cię do udanej kariery w zaawansowanej praktyce lub chirurgii podiatrii.

Korzystamy z szerokiej gamy aktualnych metod nauczania i łączymy niezależną pracę z podejściem zespołowym do opieki, dając nowe spojrzenie na krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów i refleksyjną praktykę w terenie. Twój program uzbroi Cię w umiejętności i narzędzia potrzebne do poprawy jakości i poszerzenia zakresu twojej praktyki - rozwijania własnej kariery, przyczyniając się do wspólnego dobra.

Nauczysz się systematycznie gromadzić i oceniać informacje oraz wydawać rzetelne oceny nawet w przypadku braku pełnych danych - i będziesz przygotowany do dzielenia się tymi odkryciami ze swoimi kolegami i szerszą społecznością w służbie zdrowia.

Perspektywy absolwentów

Umiejętności nabyte w naszej podyplomowej teorii mgr chirurgii podiatry pomogą ci rozwinąć karierę w chirurgii, ćwiczeniach układu mięśniowo-szkieletowego lub zaawansowanych warunkach klinicznych - niezależnie od tego, czy pracujesz w Wielkiej Brytanii, czy za granicą. Pomyślne ukończenie studiów podyplomowych (PgD) jest warunkiem wstępnym do kwalifikowalności do praktycznych studiów pod opieką lekarza podiatry chirurga.

Co będziesz studiować

Anatomia do praktyki chirurgicznej; Zasady badań diagnostycznych; Mechanika podiatryczna; Farmakologia dla podiatrii; Medycyna i patologia; Obrazowanie diagnostyczne - interpretacja; Metody badawcze; Dyplom magisterski. Uwaga: nie wszystkie moduły będą oferowane w każdym roku akademickim.

Wymagania wstępne

Wszystkie wymienione tutaj wymagania dotyczące wpisu powinny być traktowane jako wskazówka i stanowią minimum wymagane do wzięcia pod uwagę przy zgłaszaniu. Wnioskodawcy, którzy złożą warunkową ofertę danego miejsca, mogą zostać poproszeni o osiągnięcie więcej niż podano.

Typowe wymagania wstępne

Wielka Brytania Tytuł 2: 2 (lub odpowiednik) w podiatrii.

Dodatkowe informacje

Inne kwalifikacje akademickie i zawodowe

Każda aplikacja do GCU jest rozpatrywana indywidualnie. Jeśli nie posiadasz typowych kwalifikacji akademickich, ale możesz wykazać się odpowiednim doświadczeniem zawodowym i / lub zasługami uznanych organizacji zawodowych, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w tym kursie za pośrednictwem systemu uznawania szkół wyższych.

Międzynarodowe Pathways

Jeśli nie spełniasz wymagań języka angielskiego, możesz kwalifikować się do programu English for University Study.

język angielski

Akademicki wynik IELTS równy 6,5 (lub odpowiednik) bez noelementu poniżej 6,0.

Opłaty i finansowanie

Opłaty za studia są w większości zależne od statusu opłaty. Jaki jest mój status opłaty studenckiej?

Czesne 2018/19

  • Strona główna: 5500 £
  • RUK: 5500 £
  • UE: 5500 £
  • Międzynarodowe: 12600 £

Jeśli rozpoczniesz studia we wrześniu 2018 lub w styczniu 2019 roku, są to opłaty roczne lub modułowe, które odnoszą się do czasu trwania kursu; jednak opłaty mogą ulec zmianie. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat sposobu zmiany opłat, przeczytaj nasze zasady dotyczące opłat i refundacji.

Dodatkowe koszty

Oprócz opłat za studia, możesz również ponosić dodatkowe koszty w czasie pobytu na uniwersytecie.

Stypendia

Zapewniamy wysokiej jakości edukację za uczciwą cenę; jako uniwersytet ds. dobra wspólnego zobowiązujemy się do oferowania dostępnego szkolnictwa wyższego dla utalentowanych studentów, utrzymując niskie czesne za naukę i zapewniając hojny pakiet stypendialny w wysokości ponad 2,5 miliona funtów rocznie.

Jeśli masz pytania lub pytania dotyczące stypendiów dostępnych w 2018/19, proszę skontaktować się z zespołem zadawania pytań przez studentów.

Międzynarodowe daty rozpoczęcia studentów

Dla nowych studentów zagranicznych wydarzenia orientacyjne rozpoczynają się 14 września 2018 roku . Ten dodatkowy czas jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc nowym studentom zagranicznym w osiedleniu się w Wielkiej Brytanii i GCU przed rozpoczęciem ogólnej induction studentów i nauczania.

W tym czasie odbędzie się wiele zabawnych i pouczających zajęć, w tym wycieczki po kampusach i miastach, a także imprezy powitalne, w których można spotkać innych zagranicznych studentów.

Akredytacja

Program ten jest zatwierdzony przez Kolegium Podiatrii w Londynie i Australijski College of Podiatric Surgery, ACPS.

Metody oceny

Używamy szerokiej gamy metod uczenia się i nauczania, aby zapewnić, że masz zarówno niezbędną wiedzę i zrozumienie biznesu i zarządzania oraz portfel intelektualnych i osobistych umiejętności.

Każdy moduł programu korzysta z własnej strategii uczenia się, nauczania i oceny w celu osiągnięcia celów edukacyjnych. Metody oceny różnią się w zależności od modułu i mogą obejmować niewidoczne egzaminy, egzaminy klasowe, eseje, raporty z zarządzania, studia przypadków, prezentacje i prace grupowe.

Metody nauczania

Metody uczenia się i nauczania, których używamy, aby zapewnić, że nasz program jest zarówno istotny zawodowo, jak i akademicki. Nasze podejście jest ukierunkowane na studentów, praktyczne, partycypacyjne i dostosowane do potrzeb pracodawców.

Przenieśliśmy się z tradycyjnego nauczania skoncentrowanego na nauczycielu na bardziej niezależne podejście do uczenia się, w którym zachęcamy do rozwijania umiejętności krytycznego myślenia.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 44 więcej kursów w Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences »

Ostatnia aktualizacja July 31, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
3 lat
Zaoczne
Cena
5,500 GBP
Uczniowie domowi, RUK i UE; 12600 £ Studenci zagraniczni
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa