Magister Muzykoterapia

IMC University of Applied Sciences Krems

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister Muzykoterapia

IMC University of Applied Sciences Krems

Master of Science in Health Studies (MSc)

Język wykładowy: niemiecki

Co drugi rok we wrześniu przyjmujemy nową liczbę 18 studentów na nasz program magisterski, który odbywa się w języku niemieckim. Program magisterski w niepełnym wymiarze godzin w Music Therapy jest programem modułowym, z każdym semestrem podzielonym na teoretyczne i praktyczne elementy kliniczne. Zapewniamy naszym studentom dogłębną wiedzę z zakresu badań i praktyki w dziedzinie muzykoterapii.

Badanie koncentruje się od samego początku na rozwoju pracy magisterskiej, która ma mieć praktyczne znaczenie kliniczne. Przez cały program studiów dążymy do połączenia aspektów rozwoju osobistego i praktycznych doświadczeń z krytyczną refleksją opartą na teorii.

Kluczowe umiejętności

Po przeszkoleniu w zakresie podstawowych umiejętności muzycznych, terapeutycznie na poziomie licencjata w centrum naszego programu głównego polega na umiejętności badawczych.

Muzykoterapia jest charakterystyczny rodzaj terapii, która łączy w sobie elementy naukowe, artystyczne i twórcze, starając się pobudzić osobistej ekspresji. Zapewnia ukierunkowane, systematyczne leczenie osób cierpiących na zaburzenia zachowania oraz problemy wynikające z czynników emocjonalnych, somatycznych, intelektualnych lub społecznych. Muzyka jest wykorzystywany w terapeutycznych związek pomiędzy jednym lub więcej klientami i jednego lub większej liczby pracowników służby zdrowia, których celem jest:

  • zapobieganie, łagodzenie lub cofanie objawów
  • zmiana zachowań lub postaw wymagających terapii
  • wspieranie, utrzymanie lub przywracanie rozwoju, zdrowia i zdrowia klienta

Wspieramy naszych studentów mistrzowskie zdobyć zaawansowane umiejętności praktycznych, teoretycznych i naukowych aspektów muzykoterapii. Możesz stać się w pełni wykwalifikowany, bronią muzyka terapeuta, a dyplom daje umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu muzykoterapii jako pracownik społeczny klinicznej lub instytucji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki


Ostatnia aktualizacja December 29, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Locations
Austria - Krems an der Donau, Lower Austria
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Austria - Krems an der Donau, Lower Austria
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą