Magister Farmacji

Informacje ogólne

Opis programu

Twoje powołanie ożywa.

Dzięki dyplomowi z farmacji na Universidad Europea się w sposób praktyczny, empiryczny i pełen życia. Ponieważ nasza metodologia opiera się na uczeniu się poprzez symulowane przypadki kliniczne, które konfrontują cię w rzeczywistych sytuacjach.

Będziesz pracować w Symulowanym Biurze Apteki, Aptece Szpitalnej i Poradni Klinicznej Apteki znajdującej się w naszym Szpitalu Symulacyjnym, w którym wprowadzisz w życie całą wiedzę, umiejętności i zdolności niezbędne do rozwiązania sytuacji, które pojawiają się w opiece nad pacjentem. W ten sposób będziesz trenować w bezpiecznym środowisku, zanim podejmiesz jakąkolwiek próbę z pacjentami.

Kliniczna nauka najwyższej jakości, którą uzupełniają praktyki w aptekach, które wdrożyły przewodnik dobrych praktyk w oficjalnym College of Pharmacists of Madrid (COFM) i / lub w szpitalach (Quirónsalud Group). Ponadto możesz odbyć staż naukowy w ośrodkach naukowych lub firmach farmaceutycznych.

Szkolenie uzupełniające:

Wraz z twoimi studiami w zakresie farmacji, przeprowadzisz kurs ekspercki w zakresie zarządzania aptekami i marketingu farmaceutycznego, dzięki któremu dowiesz się, jak skutecznie zarządzać biznesem: plan marketingowy, zarządzanie pacjentami, zakupy, akcje, sprzedaż lub liniowy. ,

Innowacja:

Nie tylko w technologii i metodologii nauczania; także w nowych przedmiotach, takich jak farmakogenetyka.

Profesjonalne połączenie:

Będziesz w stałym kontakcie ze światem zawodowym w rękach Twoich profesorów, którzy są elitarnymi specjalistami w dziedzinie badań, farmacji i przemysłu farmaceutycznego.

Edukacja międzyprzedmiotowa:

Praca w zespołach interdyscyplinarnych z innymi studentami w dziedzinie nauk o zdrowiu Uniwersytetu, aby nauczyć się interakcji z innymi lekarzami, pielęgniarkami, psychologami itp. w taki sam sposób, jak w prawdziwym życiu.

Poznaj pomoc w zakresie profilaktyki zdrowotnej i badań, dzięki której możesz zmniejszyć ilość nauczania nawet o 15%.

Praktyczne, użyteczne, prawdziwe szkolenie:

Studiowanie farmacji na Universidad Europea uczy się Twojego zawodu za pomocą innowacyjnego modelu szkoleniowego o udowodnionej międzynarodowej skuteczności, opartego na integracji treści programowych, edukacji interdyscyplinarnej, scenariuszy symulowanych, jakościowego uczenia klinicznego oraz z obiektywnymi platformami i systemami oceny.

Formatywna propozycja, która koncentruje się na oferowaniu naszym studentom wysokiej frekwencji i kompleksowej wizji pacjenta, z multidyscyplinarnym i całkowicie spersonalizowanym podejściem. W oficjalnych kwalifikacjach niezbędne jest wyszczególnienie wszystkich profesorów programu.

 • Dzięki integracji treści programowych uzyskasz pełniejszą, prawdziwą wizję i lepsze przyswojenie wiedzy. W ten sposób zdobędziesz solidne podstawy naukowe, ponieważ będziesz uczyć się w sposób zintegrowany podstawowych przedmiotów, co pozwoli ci powiązać wiedzę, którą się uczysz, z praktyką kliniczną i z powodzeniem zmierzyć się z przypadkami klinicznymi, które musisz wykonać zarówno w scenariuszach symulacyjnych, jak i praktyka przed prawdziwym pacjentem.
 • Działa w środowiskach symulacyjnych wyposażonych w najbardziej zaawansowaną technologię. Poprzez symulację przypadków klinicznych natkniesz się na rzeczywiste sytuacje w symulowanym środowisku, takim jak nasze symulowane biuro apteczne, apteka szpitalna lub konsultacje w aptece klinicznej znajdujące się w naszym symulowanym szpitalu, w którym uruchomisz całą wiedzę i umiejętności nabyte i opracowane wszystkie profesjonalne umiejętności i umiejętności niezbędne do rozwiązania sytuacji, które pojawiają się w opiece nad pacjentem. W ten sposób będziesz ćwiczyć symulowane środowiska bardzo symulowane w rzeczywistości, zanim zrealizujesz praktykę z prawdziwymi pacjentami, co zapewni ci bezpieczeństwo zbliżania się do każdego rodzaju przypadków.
 • Edukacja interdyscyplinarna. Ponadto wiele z tych przypadków będzie działać w międzyprofesjonalnych zespołach z innymi studentami w dziedzinie nauk o zdrowiu Uniwersytetu. Nauczysz się, jak odnosić się do innych pracowników służby zdrowia (lekarzy, pielęgniarek, psychologów itp.) W taki sam sposób, jak w prawdziwym życiu i co pozwoli ci mieć szerszy i bardziej interesujący widok farmaceuty. W ten sposób nauczysz się wspólnego kierowania, wyjaśniania funkcji, funkcjonowania zespołu, komunikacji międzyzawodowej, rozwiązywania konfliktów międzylaboratoryjnych, między innymi umieszczania pacjenta w centrum i zapewniania lepszej opieki.
 • Praktyczna jakość pozostaje. I oczywiście zamkniesz trening z praktyczną nauką najwyższej jakości. W tym celu odbywają się praktyki w aptekach, które wdrożyły przewodnik dobrych praktyk w Oficjalnym College of Pharmacists of Madrid (COFM) i / lub w szpitalach (Quirónsalud Group). Możesz również odbywać staże w ośrodkach naukowych lub firmach farmaceutycznych.
 • Dzięki platformie oceny praktycznych działań, pionierski system w Hiszpanii, wprowadzony przez nasz zespół dydaktyczny, Twoja praca i praktyki są oceniane w sposób obiektywny, ponieważ przed rozpoczęciem testów wiesz, które aspekty będą oceniane, a które Będą to kryteria. Ponadto nasz system oceny kompetencji zawodowych zwany Structured Objective Clinical Evaluation (ECOE), w którym tworzone są scenariusze symulowanych przypadków klinicznych, umożliwia nauczycielom ocenę ich kompetencji w różnych sytuacjach związanych z opieką nad pacjentem.

Wszystko to, ze zindywidualizowaną obserwacją akademicką, a także wsparciem osobistego mentora, który będzie towarzyszył Ci w Twojej akademickiej i zawodowej karierze.

udogodnienia

Aby jak najlepiej wykorzystać nasz innowacyjny model akademicki, Wydział Nauk Biomedycznych i Zdrowia oferuje najbardziej zaawansowane laboratoria - sale symulacyjne, wyposażone w najbardziej innowacyjną technologię:

 • Specjalistyczne laboratoria wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i sprzęt komputerowy, w którym eksperymentalnie wykorzystasz całą wiedzę: biomedycynę, biologię, genetykę, mikrobiologię, chemię, technologię farmaceutyczną itp.
 • Własne laboratorium stopnia, aby móc rozwijać praktyki technologii farmaceutycznej
 • Obiekty CSIC i Instytutu Zdrowia Carlosa III w zakresie praktyk Wirusologii i Immunologii. Współpraca z ośrodkiem badawczym Szpitala Paraplegics w Toledo w celu opracowania bardziej skomplikowanych procedur tworzenia tytułów wymagających użycia dużego sprzętu
 • Laboratoria badawcze, kierowane przez badaczy pierwszego stopnia, w których współpracują studenci stypendialni.
 • Sale symulacji: Symulowana apteka społecznościowa i symulator szpitala, w których znajdują się nasze konsultacje w zakresie aptek szpitalnych i opieki farmaceutycznej. W ten sposób dostosujesz się do leczenia społeczeństwa, pacjentów i innych pracowników służby zdrowia, a będziesz mógł zostać profesjonalistą, który może odpowiedzieć na aktualne potrzeby zdrowotne populacji.

Szkolenia uzupełniające

Wraz z twoimi studiami licencjackimi przeprowadzisz kurs ekspercki w zarządzaniu apteką społecznościową i marketingiem farmaceutycznym, dzięki któremu dowiesz się, jak skutecznie zarządzać apteką wspólnotową: plan marketingowy, zarządzanie pacjentami, zakupy, akcje, sprzedaż lub liniowy ...

Ten program ekspercki trwa 12 ECTS, nauczany stopniowo od pierwszego roku.

Przygotuj się na globalnego profesjonalistę, wypełniając swoje doświadczenie szkoleniowe międzynarodowym pobytem.

Na Wydziale Nauk Biomedycznych Universidad Europea Madryckiego stawiamy na zdecydowanie międzynarodowy program na kierunku Farmacja, w którym od drugiego roku uczysz przynajmniej jednego przedmiotu nauczanego w całości po angielsku. Ponadto będziesz prowadzić zajęcia w tym samym języku przez wszystkie swoje studia u nas.

Uczyń międzynarodowe pobyty w prestiżowych uniwersytetach, gdzie możesz brać udział w kursach, stażach w laboratoriach badawczych, prak tycznych firmach w sektorze farmaceutycznym i praktykach zawodowych w dziedzinie farmacji w krajach strefy Schengen (Unia Europejska: Wielka Brytania i Francja).

Uczelnie, z którymi utrzymujemy umowę, to:

 • ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO: UNIVERSITY OF PORTSMOUTH
 • ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO: UNIWERSYTET W GREENWICH
 • ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO: UCL, LONDON
 • CHORWACJA: UNIWERSYTET RIJEKI
 • NIEMCY: UNIWERSYTET WURZBURGA
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • BRAZYLIA: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • CHILE: UNIVERSIDAD ANDRÉS BELLO

Ponadto będziesz uczestniczyć w organizacji wydarzeń na swoim kampusie uniwersyteckim: wykłady i lekcje mistrzowskie prowadzone przez najwybitniejszych profesjonalistów z branży i prestiżowych mówców międzynarodowych oraz wiele innych działań.

Główne instytucje zdrowia, w których ćwiczysz

Oprócz teoretycznych szkoleń i praktyk symulacyjnych zamkniesz trening z praktyczną nauką najwyższej jakości. W tym celu odbywają się praktyki w aptekach, które wdrożyły przewodnik dobrych praktyk w Oficjalnym College of Pharmacists of Madrid (COFM) i / lub w szpitalach (Quirónsalud Group). Możesz również odbywać staże w ośrodkach naukowych lub firmach farmaceutycznych.

Gdzie mogę pracować?

Po ukończeniu studiów magisterskich w zakresie farmacji na Universidad Europea w Madrycie będziesz wysoko wykwalifikowanym specjalistą do wykonywania zawodu w dziedzinie farmacji wspólnotowej i szpitalnej z pełną wizją zarządzania farmaceutycznego i opieki oraz edukacji interdyscyplinarnej. Będziesz także przygotowany do pracy w innych obszarach tego zawodu, takich jak badania, rozwój, produkcja, marketing, zarządzanie i kontrola jakości nowych leków i produktów zdrowotnych.

Firmy i sektory, w których możesz rozwijać swój zawód:

 • Centra badawcze
 • Firmy farmaceutyczne
 • Przemysł spożywczy
 • Przemysł chemiczny i środowiskowy
 • Firmy kosmetyczne i inne produkty zdrowotne
 • Biuro aptek
 • Szpitale i inne służby zdrowia
 • Administracja zdrowia
 • Konsultanci i centra nauczania.

Zawód regulowany

Podstawowym celem studiów farmaceutycznych na Universidad Europea w Madrycie jest kształcenie profesjonalistów o profilu dostosowanym do regulowanych kompetencji zawodowych poprzez rozporządzenie CIN / 2137/2008 z 3 lipca, które określa wymagania weryfikacja oficjalnych stopni uniwersyteckich kwalifikujących się do wykonywania zawodu farmaceuty.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Czytaj więcej

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Pokaż mniej
Madryt , Madryt , Szanghaj , San Diego , Irvine , Walencja , Alcobendas , Santa Cruz de Tenerife , Villaviciosa de Odón , Hiszpania online , Las Palmas de Gran Canaria + 10 Więcej Mniej