Magister farmacji (mpharm)

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Program MPharm to program, który łączy cztery lata tematy trzy powiązane ze sobą:

  • Pacjent, Choroba and Drug Action
  • Lekarz i pacjenta
  • Projektowania i produkcji leków.

MPharm jest licencjackich studiów magisterskich z kursu metod badawczych na Etap 3 prowadzi do trwałego projektu badawczego, który stanowi jedną trzecią w ostatnim roku programu.

nauczanie

Każdy kurs obejmuje wykłady, seminaria, prace laboratoryjne, praca w małych grupach, zajęcia praktyczne i zadania oparte. Istnieje również szereg staży w całym programie, więc będziesz korzystać ze środowisk akademickich i związanych zarówno praktycznych.

Oszacowanie

Ocena obejmuje egzaminy pisemne na koniec każdego roku. Wszystkie kursy mają także ciągłej oceny, które przyczynia się pozostałą część ogólnej oceny kursu. Ciągłe oceny obejmują egzaminów praktycznych dozowania, obiektywne strukturyzowane badania kliniczne, prezentacje (indywidualne i grupowe), pisemnych raportów, ocenę zeszytów laboratoryjnych, studia przypadków, eseje i pytań wielokrotnego wyboru. Ostateczna klasyfikacja wyróżnieniem jest obliczana z: 10% Etap 2 ogólnej klasie, 40% ogólnej klasy Stage 3 i 50% z etapu 4 ogólnej jakości.

Stając Farmaceuta:

Po kursie z Wielkiej Brytanii: Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz dyplom MPharm. Istnieje szereg innych kroków, aby przejść, zanim będzie można zarejestrować się w General Rady Aptekarskiej (GPhC) i wykonywania zawodu farmaceuty kwalifikowaną w Wielkiej Brytanii. Po zakończeniu się MPharm trzeba będzie ubiegać się o roku rejestracji wstępnej, to jest, gdy będziesz dalej rozwijać umiejętności zdobytych podczas stopnia w charakterze pracownika najemnego w środowisku zawodowym. Wejście na rok rejestracji wstępnej jest konkurencyjny i nie ma gwarancji, że otrzymasz miejsce. Część z tych miejsc rejestracji wstępnej są z NHS, ale większość lokat obejmują pracę z farmaceutów społeczności. Ponownie, należy pamiętać, że miejsce w roku rejestracji wstępnej nie jest gwarantowana, jak liczba dostępnych miejsc docelowych zależy od różnych czynników. Jednym z takich czynników jest to, że dostępność miejsc rejestracji wstępnej oferowanych przez apteki społeczności mogą różnić się z roku na rok. Zagraniczni studenci są również bardzo prawdopodobne, potrzebują wizy, które mogą być uzależnione od spełniania szeregu warunków, w tym wymogu minimalnego wynagrodzenia. Po zakończeniu 52 tygodni szkolenia rejestracji wstępnej, z zastrzeżeniem Ciebie zdaniu egzaminu rejestracji na koniec szkolenia, będzie uprawniony do zarejestrowania się w Generalnej Rady Aptekarskiej (GPhC) i praktyki w charakterze wykwalifikowanego farmaceuty.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Czytaj więcej

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Pokaż mniej
Londyn , Rochester + 1 Więcej Mniej