Magister Akupunktura programu (Mac) został zaprojektowany specjalnie do następujących osób:

Studenci, którzy chcą ćwiczyć poza Kalifornii

Studenci zainteresowani w rozwoju praktyki podkreślając akupunktury, w tym MD zachodnich i innych licencjonowanych lekarzy uprawnionych do korzystania igły do ​​akupunktury, w stanie Kalifornia.

Program Mac są oferowane w języku angielskim na naszych uczelniach Santa Cruz i San Jose. Program obejmuje zarówno szkolenia akademickich i klinicznych, z naciskiem na ćwiczenia integracyjne akupunktury w środowisku medycznym.

Jeśli masz zamiar ćwiczyć w Kalifornii, i nie są MD lub licencję Zachodnia lekarz, trzeba będzie zakończyć program MTCM obejmujący łącznie akupunkturę i chińskich ziół studiów Medycyna.

Społeczność Akupunktura Clinic

Test Program Mac jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać praktykę podkreślając akupunktury, a zwłaszcza dla osób zainteresowanych w realizacji szybko rosnący model wspólnoty klinice. Program zawiera Instrukcja jak stworzyć i zarządzać klinikę społeczność akupunktury.

Informacje o programie

Magister programu Akupunktura jest trzyletnie studia zawodowe składa się z 2256 godzina, w sumie 119,25 jednostek. Program jest prowadzony na podstawie semestr z kształceniem klinicznym i innych wyznaczonych kursów kontynuowanej w okresie letnim.

Prowadzone przez bardzo utalentowany wydziału edukacji TCM, program jest oferowany w następujących ośmiu wydziałów akademickich i klinicznych:

 • Teoria TCM
 • TCM Akupunktura
 • TCM ziołolecznictwa
 • TCM medycynie klinicznej
 • Szkolenie kliniczne TCM
 • Medycyna zachodnia
 • Badania uzupełniające
 • Przegląd i ocena

Cele Mac edukacyjne

Cele edukacyjne programu Mac dostarczenie wytycznych dotyczących rozwoju programów nauczania, oceny jakości programu i sukcesu i pomiaru osiągnięć naszych absolwentów.

Po zakończeniu programu nasi absolwenci będą:

 • Wysoko wykwalifikowani acupuncturists klinicznych, którzy pomagają w zapobieganiu i leczeniu chorób i skutecznie diagnozować, przepisujący i zapewnić pomoc medyczną w ramach parametrów tradycyjnej medycyny chińskiej i medycyny integracyjnej
 • Podstawowej opieki zdrowotnej świadczące o gruntownej wiedzy i umiejętności z czterech gałęzi tradycyjnej medycyny chińskiej (akupunktura, masaż, Tuina Energetyki, odżywki, medycyna chińska) oraz integracyjnych składników zachodniej medycyny
 • Kompetentny w ocenie pacjentów i kwalifikacje do uznania choroby, które wymagają skierowania pacjentów do innych świadczeniodawców
 • Wykwalifikowani ratownicy medyczni, którzy rozumieją znaczenie uniwersalnych i przestrzeganie etyki medycznej, zawodowej i społecznej odpowiedzialności zapewnienie podstawowej opieki zdrowotnej dla ludności
 • W stanie osiągnąć wysokie wyniki przekazywanie krajowych egzaminów certyfikacyjnych wymaganych, aby stać się licencjonowanym akupunktury
 • Sukces w tworzeniu i zarządzaniu prywatną praktykę lub pracę jako integralna część profesjonalny zespół świadczeniodawcami.
 • Program Mac spełnia wymogi akredytacji Komisji Akredytacyjnej dla akupunktura i medycyna Wschodu (ACAOM).

Test Master of Akupunktura (MAC) Stopień jest przyznawane studentom, którzy ukończyli cały program MAC w dobrej kondycji naukowej i bez zaległych zobowiązań finansowych na uniwersytet. Stopień Mac spełnia wymagania musisz siedzieć egzaminu Krajowego Akupunktura Certyfikacji.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Five Branches University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
40,890 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa