Ma w muzyce

SRH University Heidelberg

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ma w muzyce

SRH University Heidelberg

Master - Muzykoterapia

Nasz dział ściśle współpracuje z niemieckim Centrum Badań nad Terapią Muzyki. Są to optymalne warunki do poznania podstaw naukowych stojących za używaniem muzyki w leczeniu chorych. W naszej kliniki terapii muzykoterapii studenci mogą zastosować swoją wiedzę w bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Nasze główne metody leczenia są różne i rozciągają się od przewlekłego bólu do zaburzeń regulacji, guzów i udarów. Jesteśmy szczególnie specjalizuje się w leczeniu ambulatoryjnym dzieci z głowy, opóźnione mowy i rozwój, problemów z zachowaniem, autyzm i nowotworów.

Master of Arts (MA) w Music Therapy: program badawczy

Pomyślne ukończenie dwusemestralnego "kolejnego" programu magisterskiego w zakresie muzykoterapii na Uniwersytecie SRH w Heidelbergu otrzymuje stopień naukowy "Master of Arts (Music Therapy)". Jest on otwarty dla studentów ze stanem akredytowanych, osiem semestrów studiów licencjackich - zarówno licencjackiej lub niemiecki Dyplomowany - w muzykoterapii.

Master of Arts (MA) w Music Therapy: program kliniczny

Czternastomiesięczny "niesekwencyjny" program magisterski z muzykoterapii na Uniwersytecie SRH w Heidelbergu jest akredytowany przez państwo. Jego pomyślne zakończenie jest przyznawane stopnia naukowego "Master of Arts (muzykoterapia)". Ten utwór jest dostępny dla studentów z co najmniej sześcio-semestralnym stopniem z akredytowanej przez państwo uczelni w dziedzinie Muzyki / Muzykologii, Psychologii, Medycyny, Pedagogiki Społecznej, Edukacji Specjalnej, Muzykoterapii lub innych pokrewnych dyscyplin.

Uderzamy w odpowiednią nutę

Z tego możesz być pewien: zawsze jesteśmy na klucz. Wyniki naszych badań włączamy bezpośrednio do naszego programu studiów, który zawsze jest dostosowywany do najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie.

Jesteśmy jedynym programem muzykoterapii w Niemczech, który oferuje również szkolenie w zakresie kwalifikacji jako psychoterapeuta dziecięcy i młodzieżowy.

Wirtuozi na wszystkich instrumentach

Obszerne przestrzenie i wszechstronne instrumenty muzyczne są do Twojej dyspozycji. Będziesz korzystać z naszych nowoczesnych urządzeń multimedialnych, naszego laboratorium komputerowego i dobrze wyposażonych sal wykładowych, seminaryjnych i praktycznych.

Akredytacja


Wszystkie programy studiów w naszym dziale zostały akredytowane przez Agencję Akredytacyjną dla programów studiów w dziedzinie zdrowia i nauk społecznych (AHPGS) oraz Niemieckiej Rady Akredytacyjnej (DAR) w 2005 roku.


Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 25, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2018
Duration
Czas trwania
2 - 4 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
600 EUR
na miesiąc
Locations
Niemcy - Heidelberg, Baden-Württemberg
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2018
Niemcy - Heidelberg, Baden-Württemberg
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą