Filter
MSc
Wielka Brytania Scotland Stirling Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Stirling

Master of Science jest stopień, który jest przyznawane studentom, którzy ukończyli rygorystyczny zajęć i szkoleń na uniwersytecie. Zarabianie magistra może pomóc uczniom poprawić swoje szanse na rynku pracy i zapewnić poziom doświadczenia, który przemawia do potencjalnych pracodawców. 

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Stirling był historycznie jednym z królewskich grodów Królestwa Szkocji. Teraz to jest domem dla University of Stirling, która ma między 11 a 12 tysięcy studentów, reprezentujących ponad 80 narodowości.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Stirling. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Stirling. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Stirling i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Stirling i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Stirling bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej Pokaż mniej

3 Wyniki z Studia magisterskie, Stirling, Kształcenie na odległość

University of Stirling

Nasi mistrzowie w globalnych problemach z gerontologii i starzenia się mogą być studiowani całkowicie online i na pół etatu, co daje możliwość skorzystania z naszej wiedz ... [+]

Przegląd

Globalnie liczba osób starszych rośnie szybciej niż liczba osób w każdej innej grupie wiekowej, wywierając presję na wszystkie sektory społeczeństwa.

Ten kurs obejmuje dwa kluczowe obszary naukowe.

Rzucamy Ci wyzwanie, aby zastanowić się, w jaki sposób proces starzenia się ma miejsce w ciągu życia danej osoby, nie tylko w późniejszych latach.Uczymy multidyscyplinarnego podejścia do gerontologii, które uwzględnia społeczny wpływ starzenia się.

Poznasz wiele kontekstów dotyczących zdrowia, opieki społecznej i polityki z całego świata, które możesz zastosować w kontekście lokalnym.

Opracowano podstawowe moduły dla studentów, którzy chcieliby specjalizować się w tym szybko rozwijającym się sektorze, skupiając się na najstarszych, którzy są najszybciej rozwijającą się grupą i najbardziej narażeni na kruchość, ludzie żyjący z demencją w różnych ustawieniach oraz wpływ wieloobjawowości na starzejącą się populację.... [-]

Wielka Brytania Stirling
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
36 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Nasza magisterska terapia psychologiczna w podstawowej opiece zapewnia szkolenie ekspertów w dostarczaniu opartej na dowodach terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) dorosł ... [+]

Przegląd

Nasza magisterska terapia psychologiczna w podstawowej opiece zapewnia szkolenie ekspertów w dostarczaniu opartej na dowodach terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) dorosłym w podstawowej opiece zdrowotnej. Opracowany wspólnie przez University of Stirling i University of Dundee, został zaprojektowany przez specjalistów NHS i naukowców klinicznych, aby dać ci kliniczne i profesjonalne umiejętności potrzebne do pracy jako kliniczny współpracownik w dziedzinie psychologii stosowanej w ramach NHS.

Mental Health Services w Wielkiej Brytanii stają w obliczu rosnącego zapotrzebowania na usługi terapeutyczne w leczeniu powszechnych zaburzeń zdrowia psychicznego. Zaangażowanie NHS w dostarczanie opartych na dowodach metod leczenia oznacza, że ​​teoretycznym celem tego kursu jest CBT. Kurs został opracowany wspólnie przez klinicystów NHS i klinicznych akademików na University of Dundee Medical School i University of Stirling 's Division of Psychology. Zostaniesz poddany szkoleniu i nadzorowi klinicznemu w ramach NHS.... [-]

Wielka Brytania Stirling
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Stirling

Kurs prowadzony jest przez zespół ekspertów akademickich, których badania przyczyniły się do kształtowania polityki opieki nad osobami z demencją na całym świecie. Dowies ... [+]

Przegląd

Ponieważ liczba osób cierpiących na demencję na świecie podwoi się w ciągu najbliższych 20 lat, ten innowacyjny kurs internetowy został opracowany, aby zapewnić pacjentowi pogłębioną, opartą na badaniach wiedzę na temat demencji i sposobów podejścia do opieki nad osobami z demencją. Jest przeznaczony dla profesjonalistów już pracujących w terenie i może być badany z dowolnego miejsca na świecie.

Kurs prowadzony jest przez zespół ekspertów akademickich, których badania przyczyniły się do kształtowania polityki opieki nad osobami z demencją na całym świecie. Dowiesz się o najnowszych teoriach, innowacjach i najlepszych praktykach w opiece nad osobami cierpiącymi na demencję - a także uzyskasz przegląd czynników politycznych i inicjatyw oraz umocnisz umiejętności akademickie i badawcze. Nasz kurs korzysta również z grupy doradczej osób z demencją, które wspierają rozwój kursu.... [-]

Wielka Brytania Stirling
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
33 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku