HEALTHCARESTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Dundee

Master of Science jest stopień absolwent, który można otrzymać przez studentów, którzy ukończyli pierwszy program, licencjata w podobnej dziedzinie. Mgr zwykle trwa około dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, aby zarobić.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Dundee, jednym z większych miast w Szkocji, ma społeczność studencką około 17.000. Istnieją trzy uniwersytety i college, i są one znane na badania w dziedzinach biomedycznych, Onkologii i gier komputerowych.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Dundee. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Dundee. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Dundee i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Dundee i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Dundee bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister psychologii zdrowia psychicznego

University of Dundee - School of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Wrzesień 2019 Wielka Brytania Dundee + 1 więcej

Nasz kurs opiera się na doświadczeniu badawczym i psychologach klinicznych, aby zapewnić unikalną edukację w zakresie podstaw i bieżących problemów w psychologii zdrowia psychicznego. Jest to idealna okazja dla tych, którzy chcą studiować na doktorat. w psychologii lub doktorat z psychologii klinicznej, a także specjaliści pracujący z dziećmi i dorosłymi. Jest to jedno z niewielu kursów magisterskich w Wielkiej Brytanii, na których będziesz uczyć psychologów klinicznych. Nasi uczniowie mówią nam, że kontakt nauczyciela i lekarza z klinicystami jest kluczowy.