HEALTHCARESTUDIES.PL

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Nottingham

Master of Science to zaawansowany program studiów, które mogą być uzyskane w ciągu około dwóch lat. Wiele szkół oferuje online lub w niepełnym wymiarze czasu studiów magisterskich tak zajęty, że uczniowie mogą dalszego kształcenia w sposób, który jest dla nich wygodne.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Nottingham jest znany z legendy o Robin Hoodzie, dwa teatry dużych i wielu muzeów i galerii. To jest także domem dla dwóch uniwersytetów, które mają ponad 60 tysięcy studentów, 12.000 z nich są międzynarodowe.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Nottingham. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Nottingham. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Nottingham i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Nottingham i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Nottingham bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Wyniki wyszukiwania Filter

Magister zdrowia psychicznego sądowej

Nottingham Trent University School of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Magister Forensic Zdrowie psychiczne jest skierowany do studentów, którzy są obecnie zatrudnieni w / lub którzy pragną być zatrudniony w kryminalistycznych ustawienia zdrowia psychicznego. Kurs ma na celu wyposażenie absolwentów z rozległą znajomość zagadnień teoretycznych i praktycznych w kryminalistycznych zdrowia psychicznego i krytycznej świadomości obecnych filozoficznych, teoretycznych i metodologicznych problemów, debat i spostrzeżeń, które kształtują dyscypliny.

Magister psychiczne samopoczucie i zdrowie psychiczne

Nottingham Trent University School of Social Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Nottingham + 1 więcej

Stopień w psychiczne samopoczucie i zdrowie psychiczne jest skierowany do studentów, którzy zamierzają do pracy - lub już zatrudnione - w opieki zdrowotnej, poradnictwa