Filter
MSc
Wielka Brytania England Nottingham Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Nottingham

Master of Science to zaawansowany program studiów, które mogą być uzyskane w ciągu około dwóch lat. Wiele szkół oferuje online lub w niepełnym wymiarze czasu studiów magisterskich tak zajęty, że uczniowie mogą dalszego kształcenia w sposób, który jest dla nich wygodne.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Nottingham jest znany z legendy o Robin Hoodzie, dwa teatry dużych i wielu muzeów i galerii. To jest także domem dla dwóch uniwersytetów, które mają ponad 60 tysięcy studentów, 12.000 z nich są międzynarodowe.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Nottingham. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Nottingham. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Nottingham i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Nottingham i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Nottingham bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Nottingham Trent University School of Social Sciences

Magister Forensic Zdrowie psychiczne jest skierowany do studentów, którzy są obecnie zatrudnieni w / lub którzy pragną być zatrudniony w kryminalistycznych ustawienia zdr ... [+]

Ten kurs ma na celu wyposażenie absolwentów z dogłębną znajomością kryminalistycznych zdrowia psychicznego. Zyskasz krytyczne rozumienie wiedzy naukowej związanej z kontekście praktyki sądowej zdrowia psychicznego i zyskasz krytyczną ocenę kwestii etycznych, kulturowych i prawnych wynikających z psychicznego praktyce zdrowia i badań. Ten tytuł magistra jest skierowany do studentów, którzy są obecnie zatrudnieni w / lub którzy pragną być zatrudniony w sądowej, kryminalistyki zdrowia psychicznego, lub ustawienia zdrowia psychicznego. - więzienia - bezpieczne szpitale - Ministerstwo Sprawiedliwości - Policyjne - sądy. Program ma na celu przekazanie studentom kombinacji stosowanych i umiejętności badawcze rdzenia do pracy w otoczeniu sądowej zdrowia psychicznego.... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Nottingham Trent University School of Social Sciences

Stopień w psychiczne samopoczucie i zdrowie psychiczne jest skierowany do studentów, którzy zamierzają do pracy - lub już zatrudnione - w opieki zdrowotnej, poradnictwa ... [+]

Stopień dobrostanu psychicznego i zdrowia psychicznego jest skierowany do studentów, którzy zamierzają pracować - lub już są zatrudnieni - w opiece zdrowotnej, poradnictwie, opiece społecznej i obszarach pokrewnych. Studenci będą oceniać, oceny, i przejść na aktualną wiedzę o tym, co działa w pomocy dorosłych osiągnąć samopoczucia psychicznego i dobrego zdrowia psychicznego.

Wspierające i aktywne środowisko badania

W trakcie kursu będziesz korzystać z nauczania badań poinformowani. Możesz być zainteresowany dowiedzieć się o naszej Addiction i nieprawidłową Zachowania i dobre samopoczucie naszych grup badawczych i Przestępstwa seksualne wykroczenia, przestępstwa i usług Research Unit, jednostki badawczo-ratownicze International Gaming Research Unit. Psychologia w NTU ma ugruntowaną międzynarodową renomę badań i jest jednym z najważniejszych pionów w REF 2014 rankingach badawczych. 2014 Ocena wykazała również:... [-]

Wielka Brytania Nottingham
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku