Filter
MSc
Wielka Brytania England London Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Master of Science jest stopień, który jest przyznawane studentom, którzy ukończyli rygorystyczny zajęć i szkoleń na uniwersytecie. Zarabianie magistra może pomóc uczniom poprawić swoje szanse na rynku pracy i zapewnić poziom doświadczenia, który przemawia do potencjalnych pracodawców. 

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Psychologia kliniczna, London

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Wielka Brytania
England
London
Typ studiów
Tempo
London South Bank University

Kurs ten oferuje szansę zdobycia wiedzy i teoretycznego zrozumienia psychologii, wspieranej przez rozwój umiejętności praktycznych i odpowiednie rozmieszczenie kliniczne. ... [+]

Pomagaj tym w niebezpieczeństwie

Nasze kursy magisterskie i PgCert kładą szczególny nacisk na doświadczenia osób żyjących w trudnej sytuacji. Skoncentrujesz się na leczeniu zaburzeń psychicznych zarówno w środowisku klinicznym, jak i społecznym, a także na zrozumieniu prewencji i środków społecznego wsparcia społecznego i wskazówek.

Dlaczego Psychologia w LSBU?Wszyscy studenci programu magisterskiego mogą podjąć klinicznie odpowiednie staż w społeczności lub w ramach NHS.Dedykowane urządzenia - nasz kompleks laboratoryjny obejmuje urządzenie do śledzenia wzroku i pokój obserwacyjny.Eksperci z doświadczenia (czasami określani jako użytkownicy usług) są mocno zaangażowani w dostarczanie i projektowanie kursu.Jacqui Dillon (przewodnicząca sieci Hearing Voices) jest konsultantem w zakresie wdrażania tego wyjątkowego programu.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku