Filter
MSc
Wielka Brytania England Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Master of Science to zaawansowany program studiów, które mogą być uzyskane w ciągu około dwóch lat. Wiele szkół oferuje online lub w niepełnym wymiarze czasu studiów magisterskich tak zajęty, że uczniowie mogą dalszego kształcenia w sposób, który jest dla nich wygodne.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Psychologia kliniczna, England

London South Bank University

Kurs ten oferuje szansę zdobycia wiedzy i teoretycznego zrozumienia psychologii, wspieranej przez rozwój umiejętności praktycznych i odpowiednie rozmieszczenie kliniczne. ... [+]

Pomagaj tym w niebezpieczeństwie

Nasze kursy magisterskie i PgCert kładą szczególny nacisk na doświadczenia osób żyjących w trudnej sytuacji. Skoncentrujesz się na leczeniu zaburzeń psychicznych zarówno w środowisku klinicznym, jak i społecznym, a także na zrozumieniu prewencji i środków społecznego wsparcia społecznego i wskazówek.

Dlaczego Psychologia w LSBU?Wszyscy studenci programu magisterskiego mogą podjąć klinicznie odpowiednie staż w społeczności lub w ramach NHS.Dedykowane urządzenia - nasz kompleks laboratoryjny obejmuje urządzenie do śledzenia wzroku i pokój obserwacyjny.Eksperci z doświadczenia (czasami określani jako użytkownicy usług) są mocno zaangażowani w dostarczanie i projektowanie kursu.Jacqui Dillon (przewodnicząca sieci Hearing Voices) jest konsultantem w zakresie wdrażania tego wyjątkowego programu.Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybuTryb Moduły... [-]
Wielka Brytania London
Wrzesień 2019
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku