HEALTHCARESTUDIES

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Master of Science jest stopień, który jest przyznawane studentom, którzy ukończyli rygorystyczny zajęć i szkoleń na uniwersytecie. Zarabianie magistra może pomóc uczniom poprawić swoje szanse na rynku pracy i zapewnić poziom doświadczenia, który przemawia do potencjalnych pracodawców. 

Obszar akademickiej psychologii klinicznej obejmuje szereg różnych tematów. Wspólne zajęcia mogą obejmować zaburzenia psychologiczne teorie osobowości, rozumowanie statystyczne w psychologii, żywotności i rozwoju ludzkiego, elementy psychologii klinicznej i testy psychologiczne.

Online learning odnosi się do korzystania z mediów elektronicznych i technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Z nauki on-line jeden ma możliwość dostępu do nauki w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca mogą się zalogować.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

1 Wyniki z Psychologia kliniczna, Online Filter

Magister psychologii dziecięcej i dziecięcej

Utrecht University
MSc
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W programie studiów magisterskich Kliniczna psychologia dziecięca i młodzieżowa dowiesz się, jak zastosować wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej w praktyce klinicznej. ...

Czytaj więcej