HEALTHCARESTUDIES

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Niderlandy

Master of Science jest stopień, który jest przyznawane studentom, którzy ukończyli rygorystyczny zajęć i szkoleń na uniwersytecie. Zarabianie magistra może pomóc uczniom poprawić swoje szanse na rynku pracy i zapewnić poziom doświadczenia, który przemawia do potencjalnych pracodawców. 

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Niderlandy, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

3 Wyniki z Studia magisterskie, Niderlandy, Kształcenie na odległość Filter

Msc epidemiologia podyplomowych online

Elevate Health
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
01 Lip 2020
Język angielski
Online

To zorientowane globalnie Program skupia się na kompetencjach, które trzeba jako epidemiolog: to oferuje mnóstwo uwagi na badania, ale nie tylko jako naukowiec - to również po ...

Czytaj więcej

Master in Epidemiology Podyplomowe

Utrecht University
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;10 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

W MSc Epidemiology Postgraduate i MSc Epidemiology Postgraduate Online, zbadasz rozkład i determinanty zdrowia i zachorowalności w konkretnych populacjach.

Czytaj więcej

Magister w dziedzinie epidemiologii w trybie podyplomowym Online

Utrecht University
MSc
Sie 2020
<
studia niestacjonarne
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Online

Celem programów Epidemiologii MSc jest dostarczenie studentom rozległej wiedzy i praktycznych umiejętności w projektowaniu badań, zorientowanym na pacjenta, realizacji, analiz ...

Czytaj więcej