Przeczytaj oficjalny opis

Oferowane tylko w LSBU

Ten pionierski program jest pierwszą specjalistyczną trasą dla pielęgniarek zajmujących się problematyką zdrowia psychicznego w Wielkiej Brytanii, która ma akredytację Royal College of Nursing (RCN).

Naszym celem jest stworzenie liderów praktyki zdrowia psychicznego, którzy mogą wprowadzać innowacje w złożonych miejscach pracy, aby zapewnić wysoce skuteczną opiekę nad zróżnicowanymi i złożonymi grupami pacjentów.

W związku z problemami ze zdrowiem psychicznym infiltrującymi wszystkie aspekty opieki zdrowotnej, kształcenie skierowane do zaawansowanych lekarzy psychiatrycznych adresuje krajowy imperatyw i kierujący najnowocześniejszą opieką psychiatryczną.

Dlaczego Mental Health Advanced Nursing w LSBU?

 • Od ponad 20 lat dostarczamy wysokiej jakości, zaawansowaną edukację pielęgniarską.
 • Pierwszy i obecnie tylko zaawansowany kurs praktyki w Wielkiej Brytanii dla pielęgniarek zajmujących się zdrowiem psychicznym, akredytowanych przez Royal College of Nursing (RCN).
 • Prowadzone przez ekspertów akademickich i klinicznych, w tym przez zaawansowanych specjalistów pielęgniarskich, konsultantów pielęgniarskich, ekspertów z doświadczeniem i specjalistycznych terapeutów.
 • Nr 1 w Wielkiej Brytanii dla absolwentów szkół pielęgniarskich (Complete University Guide 2019).
 • Miejsca docelowe są organizowane w szpitalach własnych studentów lub istnieje możliwość umów honorowych w wiodących londyńskich szpitalach.

Akredytacje110618_royal-college-nursing.jpg

Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb

Moduły

Kurs koncentruje się na czterech obszarach tematycznych klinicznej / bezpośredniej opieki i praktyki Departamentu Zdrowia (DOH); przywództwo i praktyka współpracy; poprawa jakości i rozwijanie praktyki oraz rozwijanie siebie i innych (DOH, 2010).

Przewidujemy, że rejestracja studentów zakończy się pełnym przyznaniem nagrody. Jednak dla studentów, którzy pomyślnie ukończyli moduły pierwszego roku, bez przechodzenia na rok 2, dostępna jest opcja ukończenia studiów podyplomowych Certificate in Enhanced Mental Health Clinical Practice.

Studenci, którzy ukończą PgDip, mają możliwość przystąpienia do Rozprawy, aby uzyskać pełne mgr ANP (Mental Health).

Niektóre obowiązkowe sesje umiejętności mogą odbywać się wieczorem.

1 rok

 • Fizyczne potrzeby w zakresie ochrony zdrowia psychicznego
 • Zaawansowana ocena zdrowia psychicznego
 • Niemedyczne przepisywanie

Rok 2

 • Innowacje dla doskonałości: wiodące ulepszenia usług
 • Zaawansowana praktyka zdrowia psychicznego w skomplikowanych przypadkach
 • Badania w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej

Rok 3

 • Rozprawa

Możliwość zatrudnienia

Naszym celem jest rozwój szeregu kompetencji wymaganych do zaawansowanych ról praktycznych (RCN 2012, DH 2010).

Pomyślne ukończenie kursu zapewni ci podjęcie ról przywódczych i rozwój kariery. Wraz z rozwojem bardziej zaawansowanych specjalistów pielęgniarskich w zakresie zdrowia psychicznego, przewidujemy nowe i ekscytujące role rozwijane w usługach, w których ich unikalny zestaw umiejętności może być najlepiej pozycjonowany, aby wpłynąć na opiekę nad pacjentem

Służba na rzecz zatrudnienia

Jesteśmy Uniwersytetem Roku dla Absolwenta Zatrudnienia już drugi rok z rzędu - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018, 2019.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Profesjonalne linki

Program ten jest akredytowany przez Royal College of Nursing (RCN). RCN promuje doskonałość w praktyce i kształtuje politykę zdrowotną.

Miejsca docelowe

W przypadku większości studentów większość rozwoju klinicznego nastąpi w miejscu pracy. Dlatego ważne jest, abyśmy poparli Cię, aby wraz ze swoim doradcą ds. Praktyk i kierownikiem ds. Linii roboczych rozważyć, jak zmaksymalizować doświadczenia związane z praktyką i czy istnieją znaczące bariery, które mogą przeszkodzić w uczeniu się przez praktykę w trakcie kursu. Na przykład, podejmując niemedyczne przepisywanie.

Zdajemy sobie sprawę, że podczas studiów mogą pojawić się problemy z zatrudnieniem klinicznym, a problemy te mogą wpłynąć na zgodność z wszystkimi powyższymi kryteriami. Chcielibyśmy jednak podkreślić następujące:

Jeśli zmienisz zatrudnienie, skróć godziny poniżej ekwiwalentu 20 godzin tygodniowo, idź na urlop macierzyński lub nie pracuj w klinice (z jakiegokolwiek powodu), musisz omówić to z dyrektorem kursu z wyprzedzeniem o wszelkich zmianach. W takich okolicznościach wymagałoby to "przerwania studiów", dopóki nie spełnisz tego wymogu. Jednak wyjątki mogą być wprowadzane indywidualnie, za zgodą dyrektora kursu.

Jeśli otrzymasz nową pracę, wszystkie kryteria wjazdu muszą obowiązywać w przypadku każdego nowego zatrudnienia. Nowy profil środowiska nauczania klinicznego musi zostać ukończony w ciągu 1 miesiąca od rozpoczęcia nowego zatrudnienia. Będziemy również potrzebować pisma potwierdzającego wsparcie dla nowych pracodawców w zakresie prowadzenia kursu. Będziesz także musiał dostarczyć nowy formularz akceptacji dla facylitatorów.

Nauczać i uczyć

Stosuje się szereg ocen, w tym obserwowane strukturalne badanie kliniczne (OBWE), obserwowaną strukturalną ocenę kliniczną (OSCA), obserwowane egzaminy i pisemne zadania. Zastosowana strategia oceny jest ściśle powiązana z kompetencjami RCN potrzebnymi do uzyskania statusu zaawansowanej pielęgniarki RCN oraz struktury wiedzy i umiejętności.

Wymagania wstępne

 • Uczniowie muszą być w stanie wykazać aktualną rejestrację pielęgniarską w Radzie Pielęgniarskiej i Położnej (NMC) jako zarejestrowana pielęgniarka - zdrowie psychiczne i co najmniej dwuletnie doświadczenie kliniczne po rejestracji.
 • Kurs jest przeznaczony dla doświadczonych klinicystów pracujących w placówkach opieki zdrowotnej i opieki społecznej, którzy już posiadają stopień naukowy lub pomyślnie przeszli studia na poziomie do 90 punktów na poziomie 6 punktów.

Z wcześniejszych doświadczeń stało się oczywiste, że problemy mogą pojawiać się w środowisku klinicznym / zatrudnieniowym po rozpoczęciu przez studenta kursu, a kwestie te mogą mieć wpływ na spełnienie wszystkich kryteriów dla całego czasu trwania studiów. Następujące kryteria mają zastosowanie w momencie wejścia do kursu a także ubiegać się nadal kwalifikować się do postępu na PGDip zaawansowane Nurse Practitioner (Mental Health) Pathway :

 • Studenci muszą być zatrudnieni klinicznie (ponad 20 godzin tygodniowo) w roli klinicznej, która umożliwia rozwój wiedzy i umiejętności na zaawansowanym poziomie.
 • Studenci muszą mieć pracodawcę, który wspierałby ich w podejmowaniu tego kierunku studiów i ich rozwoju zawodowego jako ANP w miejscu pracy.
 • Studenci są zobowiązani do posiadania psychiatry / wykwalifikowanego ANP Mental Health, aby działali jako ich praktycy facylitator, którego głównym celem jest początkowe nadzorowanie, a następnie wspieranie ćwiczeń opartych na praktyce i ogólny rozwój kliniczny.
 • Uczeń i jego pracodawca muszą zrozumieć, że Uniwersytet wymaga, aby uczniowie poświęcali regularny czas (odpowiadający 3 godzinom tygodniowo) na pracę w "nadliczbowej pojemności" w przypadku dwóch modułów na Pathway , aby szczególnie skupić się na ich klinice. i rozwój zawodowy oraz spełnienie wymogu dotyczącego kursów w certyfikowanych godzinach klinicznych.

Jak złożyć wniosek

Instrukcje dla kandydatów do domu / UE

Tryb

Studenci studiów podyplomowych i studenci studiów powinni aplikować za pośrednictwem naszego dedykowanego systemu aplikacji. Pełne informacje na ten temat znajdują się w sekcji Jak aplikować dla studentów studiów podyplomowych i naszej sekcji Jak aplikować dla studentów badawczych.

Nocleg

Studenci powinni jak najszybciej złożyć wniosek o zakwaterowanie w London South Bank University (LSBU), gdy złożymy ofertę miejsca na jednym z naszych kursów akademickich.

Finanse

Warto zastanowić się, jak opłacić czesne za studia i koszty utrzymania, podczas gdy nadal ubiegasz się o miejsce do nauki. Pamiętaj - nie musisz czekać na potwierdzone miejsce na kursie, aby rozpocząć ubieganie się o finansowanie studenckie.

Podyplomowe Usługi Aplikacyjne

Zarezerwuj sesję z jednym z naszych specjalistycznych doradców podyplomowych. Podczas jednej sesji doradczej doradzą Ci na studiach podyplomowych w LSBU, które pasują do Twoich zainteresowań i doświadczenia.

Przygotuj się, aby zacząć

Pomagamy naszym studentom przygotować się na uniwersytet jeszcze przed rozpoczęciem semestru. Aby dowiedzieć się, kiedy należy złożyć wniosek o zakwaterowanie w LSBU lub o finansach studenta, przeczytaj kartę Jak aplikować na ten kurs.

Witaj w tygodniu

Przed rozpoczęciem kursu wyślemy ci informacje o tym, co musisz zrobić przed przyjazdem i podczas pierwszych kilku dni w kampusie. Możesz przeczytać o tym procesie na naszych stronach powitalnych.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 76 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja February 24, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Kwiec. 2019
Stycz. 27, 2020
Duration
9 - 36 miesięcy
Zaoczne
Cena
2,898 GBP
Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / UE: 2898 £; Opłata międzynarodowa: 4375 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Kwiec. 2019
Data końcowa
Maj 31, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Stycz. 27, 2020
Data końcowa
Lipiec 31, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń

Kwiec. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Maj 31, 2020

Stycz. 27, 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Lipiec 31, 2022