Przeczytaj oficjalny opis

Kurs rozwinie twój sposób myślenia o zdrowiu publicznym i da ci pewność siebie i umiejętności potrzebne do zaangażowania się w nowy program zdrowia publicznego. Kurs koncentruje się zarówno na akademickim, jak i praktycznym zastosowaniu i ma na celu wykształcenie absolwentów, którzy zadają pytania i wiedzą, jak zadbać o odpowiedź poprzez krytyczne myślenie i refleksyjną praktykę.

W LSBU oferujemy kursy w promocji zdrowia od ponad trzydziestu lat. Nasz aktualny kurs z promocji zdrowia publicznego i zdrowia został przedłużony w kwietniu 2017 r. Panel programowy pochwalił kurs w jego mapowaniu do podstawowych kompetencji w zakresie zdrowia publicznego, jak określono w Health Health Skills and Knowledge Framework (2016).

Kurs jest nadal zanurzony w społecznym modelu zdrowia, ale wprowadził dodatkowe aspekty ochrony zdrowia.

Kluczem do tego kursu jest nasze zaangażowanie w proces umożliwienia ludziom i społecznościom w celu zwiększenia kontroli nad ich zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Takie podejście zapewnia absolwentom narzędzia i wiedzę pozwalającą radzić sobie z nierównościami w zakresie zdrowia i pracy na rzecz walki z wykluczeniem społecznym. Opiera się na interdyscyplinarnym, multidyscyplinarnym kontekście zdrowia publicznego i angażuje się w interakcję między teorią a praktyką.

Kurs stanowi okazję do przeanalizowania koncepcji promocji zdrowia publicznego i zdrowia w kontekście społecznym, ale z solidnego fundamentu epidemiologii i stosowania podstawowych zasad ochrony zdrowia. Otrzymasz także możliwość zapoznania się z polityką i polityką społeczną w akcji z wizytami z przewodnikiem w Parlamencie i odkrywaniem historii publicznej służby zdrowia w centrum Londynu podczas przewodnich pieszych wycieczek zdrowia publicznego.

Obecnie znajdujemy się w fazie pilotażowej współpracy z lokalnymi wydziałami zdrowia publicznego, oferującymi możliwości prowadzenia badań w dziedzinie zdrowia publicznego i rozprawy doktorskiej.

Po pomyślnym ukończeniu modułu Rozprawa szkolna, możesz osiągnąć tytuł magistra w dziedzinie zdrowia publicznego i promocji zdrowia.


Informacje o kursie głównym - uporządkowane według trybu

Tryb


Moduły

PgDip

Rok 1 (pełny etat)

 • Podstawy i praktyka promocji zdrowia (40 punktów) (PHP_7_001)
 • Epidemiologia dla publicznej praktyki zdrowotnej (20 punktów) (PHP_7_002)
 • Praktyka w zakresie ochrony zdrowia i poprawy zdrowia (20 punktów) (PHP_7_003)
 • Badania w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej (20 punktów) (TAR_7_011)
 • Przywództwo w zakresie innowacji i zmiany w zdrowiu publicznym (20 punktów) (PHP_7_004)

Po ukończeniu tych modułów będziesz musiał uczestniczyć w sesjach przygotowawczych do rozprawy (sześć pół dnia przez sześć tygodni) przed ukończeniem swojej rozprawy.

Rok 1 (w niepełnym wymiarze godzin)

 • Podstawy i praktyka promocji zdrowia (40 punktów) (PHP_7_001)
 • Epidemiologia dla publicznej praktyki zdrowotnej (20 punktów) (PHP_7_002)
 • Praktyka w zakresie ochrony zdrowia i poprawy zdrowia (20 punktów) (PHP_7_003)

Rok 2 (w niepełnym wymiarze godzin)

 • Badania w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej (20 punktów) (TAR_7_011)
 • Przywództwo w zakresie innowacji i zmiany w zdrowiu publicznym (20 punktów) (PHP_7_004)
 • Po ukończeniu tych modułów będziesz musiał uczestniczyć w sesjach przygotowawczych do rozprawy (sześć pół dnia przez sześć tygodni) przed ukończeniem swojej rozprawy.


Magister

Możesz osiągnąć tytuł magistra po ukończeniu powyższych modułów PgDip i modułu rozprawy szkoły.


Możliwość zatrudnienia

Kurs rozwija pewność siebie, skutecznych i wysoko wykwalifikowanych absolwentów z różnych środowisk dyscyplinarnych. Dotychczasowi studenci mieli do dyspozycji szereg możliwości, które zostały im udostępnione po ukończeniu kursu, oraz rozszerzyli i opracowali swoje role w zakresie zdrowia publicznego i / lub ich funkcje strategiczne.

Jesteśmy University of the Year dla Graduate Employment - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018.

W LSBU chcemy przygotować Cię do udanej kariery. Podczas studiów - i przez dwa lata po ukończeniu studiów - będziesz mieć dostęp do naszej usługi zatrudnienia, która obejmuje:

 • Tablica online, w której można zobaczyć szeroki wybór miejsc docelowych: w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin lub dobrowolnie. Możesz także zajrzeć do naszych doradców w Job Shop, którzy zawsze służą pomocą w kolejnym kroku w wyszukiwaniu.
 • Nasza kariera zawodowa oferuje warsztaty grupowe na temat CV, technik wywiadów i znajdowania doświadczenia zawodowego, a także regularne prezentacje od pracodawców z różnych sektorów.

Nasz zespół Studenckie Przedsiębiorstwo może również pomóc Ci rozpocząć własną działalność gospodarczą i rozwinąć cenne umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.


Wymagania wstępne

Zazwyczaj będziesz potrzebować dyplomu Bachelor w odpowiednim temacie w klasie minimum 2: 2 i masz doświadczenie w pracy w dziedzinie zdrowia publicznego / promocji zdrowia / zdrowia społeczności w opłaconej lub dobrowolnej zdolności.

Jeśli masz duże doświadczenie w dziedzinie zdrowia publicznego i promocji zdrowia, ale nie masz pierwszego stopnia, zrób wniosek. Skontaktuj się z dyrektorem kursu, aby omówić to dalej.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 76 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja June 11, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
8,700 GBP
Pełna opłata za brytyjski / UE: 8700 GBP; Opłata międzynarodowa: 13125 £. Rok 1 W niepełnym wymiarze Opłata brytyjska / UE: 386,66 GBP; Opłata międzynarodowa: 583,33 £
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa