MRes Health Research (online)

Informacje ogólne

Opis programu

Sektor opieki zdrowotnej i społecznej stale się zmienia, aby zapewnić lepsze leczenie i dostęp do opieki. Poprawa opieki zdrowotnej i opieki społecznej nie byłaby możliwa bez pracy dobrze wyszkolonych naukowców.

Nasze studia z zakresu Health Research Masters przygotowują Cię do przeprowadzania wysokiej jakości, rygorystycznych badań. Skorzystasz z naszego silnego nacisku na umiejętności teoretyczne i praktyczne, a otrzymasz wsparcie multidyscyplinarnego zespołu doświadczonych naukowców.

Kurs jest odpowiedni dla różnych grup ludzi, a nasi studenci to wykwalifikowane pielęgniarki, farmaceuci i terapeuci zajęciowi - a także inne osoby z doświadczeniem w dziedzinie nauk przyrodniczych, nauk społecznych lub trzeciego sektora. Cały kurs można również studiować online, dając swobodę pracy w kierunku Masters wokół osobistych i zawodowych zobowiązań.

Najważniejsze powody, dla których warto uczyć się u nas

 1. Ucz się online z Wielkiej Brytanii lub zagranicy i dostosuj swoje studia do Twojego harmonogramu.
 2. Niektóre w pełni finansowane miejsca dostępne za pośrednictwem Rady ds. Badań Ekonomicznych i Społecznych (ESRC).
 3. Zajmujemy 1. miejsce w Szkocji i 15 w Wielkiej Brytanii w dziedzinie nauk o zdrowiu (REF 2014).

Cele kursu

Celem naszych MRes Health Research jest pomoc w zostaniu wykwalifikowanym, wielodyscyplinarnym badaczem opieki zdrowotnej, zdolnym do zrozumienia i pewnego stosowania technik badawczych odpowiednich dla Twojej praktyki lub obszaru tematycznego. Skupiamy się na wyposażeniu Cię w połączenie umiejętności i doświadczenia, a także kładziemy nacisk na budowanie pewności siebie zarówno w samodzielnych studiach, jak i pracy w zespole.

Ten MRes został zaprojektowany tak, aby był odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych badaczy. Bez względu na to, jaki masz poziom doświadczenia, zapewnimy Ci niezbędną wiedzę i umiejętności, aby przygotować się do kariery naukowej lub do podjęcia studiów doktoranckich.

Profesjonalne akredytacje

Ten kurs spełnia wymagania ESRC 1 + 3, co oznacza, że przyszli studenci są uprawnieni do ubiegania się o stypendium zapewniające finansowanie rocznego szkolenia magisterskiego w zakresie badań naukowych połączonego z trzyletnim doktoratem.

Miejsca pracy

Będziesz miał okazję odbyć staż badawczy - wirtualnie lub na terenie kampusu - ze światowej klasy zespołami badawczymi pracującymi nad projektami na żywo.

Szczegóły kursu

Ucz się w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin, pracując nad uzyskaniem tytułu Health Research Masters. Zwiększ swoją wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia wysokiej jakości, rygorystycznych badań nad zdrowiem.

Ten kurs obejmuje sześć modułów i projekt rozprawy, z których wszystkie muszą być zakończone, aby zdobyć nagrodę Masters. Studenci studiujący w pełnym wymiarze godzin będą potrzebowali 12 miesięcy na ukończenie tej pracy. Studenci studiów niestacjonarnych mogą ukończyć kurs w ciągu dwóch, trzech lub czterech lat.

Nauczanie

Ten kurs odbywa się za pośrednictwem wirtualnej platformy edukacyjnej, na której można uzyskać dostęp do czytania modułów, podcastów z wykładów i innych zasobów edukacyjnych. Mamy również wirtualną klasę online, w której możemy uczyć w czasie rzeczywistym poprzez interaktywne seminaria, sesje pracy zespołowej online oraz sesje rozwoju umiejętności. Dzięki temu studenci mogą uczyć się u nas z dowolnego miejsca na świecie.

Internetowe sesje szkoleniowe są dostarczane wieczorami (w Wielkiej Brytanii), ale zazwyczaj są rejestrowane, aby ci, którzy nie mogą uczestniczyć, mogli wysłuchać sesji w późniejszym terminie. Studenci szukający kontaktu twarzą w twarz mogą wziąć udział w opcjonalnych comiesięcznych spotkaniach "MRes", które odbywają się na terenie kampusu uniwersyteckiego. Te nieformalne sesje pozwalają spotkać się z rówieśnikami i pracownikami MRES. Goście biorący udział w badaniu również uczestniczą w sesjach, aby porozmawiać o swoich badaniach.

Oszacowanie

Będziesz oceniany w różnych obszarach, w tym:

 • Zaawansowane wyszukiwanie literatury i adnotacja
 • Projektowanie projektów badawczych
 • Tworzenie propozycji finansowania i aplikacji etycznych
 • Ćwiczenia analizy danych
 • Prezentacje słowne

Godziny lekcyjne

Każdy 20 modułów kredytowych wymaga około 200 godzin czasu nauki, w tym wykłady, samodzielne studia i przygotowanie zadań.

Dyrektor kursu

Dr Fiona Harris
+44 (0) 1786 466104
fiona.harris1@stir.ac.uk

Opłaty - 2020/2021

 • Całkowita opłata za kurs: 6000 £
 • Opłata za moduł 20-kredytowy: 667 GBP
 • Opłata za moduł 60-kredytowy: 2000 £

Będziesz zobowiązany do opłacenia czesnego za każdy zapisany moduł. Twoje opłaty będą utrzymywane na tym samym poziomie przez cały czas trwania kursu. Jeśli musisz przedłużyć okres studiów, możesz podlegać dodatkowej opłacie.

Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Pokaż mniej