MPH w Public Health Online

Informacje ogólne

Opis programu

Po zakończeniu tego programu studenci będą mogli:

  • Kontekstualizacja zdrowia publicznego w regionie i systemów opieki zdrowotnej w odpowiednich krajach, ze szczególnym naciskiem na zdrowie środowiskowe i zdrowie zawodowe.
  • Przeprowadzaj oceny ryzyka zdrowotnego oraz wyliczaj, rozumiej, ograniczaj i zarządzaj tymi zagrożeniami.
  • Opracuj odpowiednią epidemiologię i metodologię badań w odniesieniu do lokalnych, regionalnych zagrożeń środowiskowych i zdrowia w miejscu pracy.
  • Rozwiń wiedzę na temat powiązanych ekonomii zdrowia.
  • Rozpakuj katastrofy środowiskowe i zawodowe, które mają znaczenie lokalne i regionalne jako możliwości uczenia się w sytuacjach zapobiegania pierwotnym, wtórnym i wyższym.
  • Podejmuj strategiczne decyzje w kontekście ochrony środowiska i zdrowia w miejscu pracy.

CDC / Unsplash

Na University of Johannesburg „Przyszłość. Reimagined. ” nie jest po prostu chwytliwym zwrotem

Instytucja przejmuje wiodącą rolę w całej Afryce w myśleniu o rewolucji przemysłowej 4. Odtworzenie przyszłości wszystkich dyscyplin 4IR to kolejna fala industrializacji, którą musimy zrozumieć i ukształtować, aby budować przyszłość tego kraju - i kontynentu afrykańskiego - tak bogato zasługuję. 4IR to nie tylko robotyka i automatyka; chodzi o rozwój społeczeństwa, który wzmocni ludzi i pokolenia na pokolenie.

Wraz z postępem w czwartej rewolucji przemysłowej, UJ wraz z „Education 4IR” - wprowadza myślenie i technologię 4IR do programów nauczania na różnych kursach i korzysta z innowacyjnych technologii uczenia mieszanego. Oznacza to, że absolwenci UJ są lepiej przygotowani do przyjęcia przyszłości biznesu i przemysłu, ponieważ AI i 4IR odgrywają większą rolę w naszym życiu i pracy.

Na University of Johannesburg naszym obowiązkiem jest przyjmować i kierować przyszłymi liderami naszego kraju dumnie i odważnie przez niewyobrażalną złożoność 4IR, aby mogli oni w pełni wykorzystać i zapewnić lepsze jutro. Przyszli liderzy tacy jak ty! Tutaj prowadzimy odważną rozmowę; popychając i kształtując projekt nowego jutra. Tutaj podejmujemy działania i budujemy nowy świat.

Warunki przyjęć:

Minimalne wymagania wstępne to licencjat na NQF 8 w powiązanej dziedzinie zdrowia, np. Zdrowie środowiskowe, epidemiologia, MbChB, praca socjalna, fizjoterapia, pielęgniarstwo i inne powiązane równoważne kwalifikacje. Wnioski od osób o równorzędnych kwalifikacjach będą rozpatrywane przez utworzony komitet ds. Statusu zgodnie z przepisami uniwersytetu i wydziału. Trzy do pięciu lat doświadczenia zawodowego w sektorze zdrowia, w tym badań i / lub zarządzania projektami. Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie zdrowia środowiskowego oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Trzy do pięciu lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w sektorze zdrowia. Kandydaci o równoważnych kwalifikacjach będą rozpatrywani przez ustanowioną komisję ds. Statusu, jeśli złożą szczegółowe CV i list motywacyjny.

Czas trwania programu:

W niepełnym wymiarze godzin: minimum 2 lata i maksymalnie 3 lata

Szczegóły kontaktu:

Imię i nazwisko: Pani Martha Chadyiwa / Tel 011 559 6239 / E-mail: mchadyiwa@uj.ac.za

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Czytaj więcej

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Pokaż mniej