MHSc w ochronie środowiska

Informacje ogólne

Opis programu

Zdrowie środowiskowe to dyscyplina zdrowia, która koncentruje się na zapobieganiu i kontroli zagrożeń fizycznych, chemicznych i biologicznych szkodliwych dla zdrowia ludzkiego.

Dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności do prowadzenia niezależnych badań poprzez zaawansowane naukowe umiejętności rozwiązywania problemów oraz zastosowanie krytycznego i refleksyjnego myślenia w dziedzinie zdrowia środowiskowego. Kwalifikacje są przeznaczone dla osób, które przyczynią się do generowania wiedzy poprzez niezależne badania w celu rozwoju i rozwoju zawodu zdrowia środowiskowego.

This African-American mother was shown in the process of teaching her young son how to properly wash his hands at their kitchen sink, briskly rubbing his soapy hands together under fresh running tap water, in order to remove germs, and contaminants, thereby, reducing the spread of pathogens, and the ingestion of environmental chemicals or toxins. Children are taught to recite the Happy Birthday song, during hand washing, allotting enough time to completely clean their hands.

Na University of Johannesburg „Przyszłość. Reimagined. ” nie jest po prostu chwytliwym zwrotem

Instytucja przejmuje wiodącą rolę w całej Afryce w myśleniu o rewolucji przemysłowej 4. Odtworzenie przyszłości wszystkich dyscyplin 4IR to kolejna fala industrializacji, którą musimy zrozumieć i ukształtować, aby budować przyszłość tego kraju - i kontynentu afrykańskiego - tak bogato zasługuję. 4IR to nie tylko robotyka i automatyka; chodzi o rozwój społeczeństwa, który wzmocni ludzi i pokolenia na pokolenie.

Wraz z postępem w czwartej rewolucji przemysłowej, UJ wraz z „Education 4IR” - wprowadza myślenie i technologię 4IR do programów nauczania na różnych kursach i korzysta z innowacyjnych technologii uczenia mieszanego. Oznacza to, że absolwenci UJ są lepiej przygotowani do przyjęcia przyszłości biznesu i przemysłu, ponieważ AI i 4IR odgrywają większą rolę w naszym życiu i pracy.

Na University of Johannesburg naszym obowiązkiem jest przyjmować i kierować przyszłymi liderami naszego kraju dumnie i odważnie przez niewyobrażalną złożoność 4IR, aby mogli oni w pełni wykorzystać i zapewnić lepsze jutro. Przyszli liderzy tacy jak ty! Tutaj prowadzimy odważną rozmowę; popychając i kształtując projekt nowego jutra. Tutaj podejmujemy działania i budujemy nowy świat.

Warunki przyjęć:

Licencjat w zakresie zdrowia środowiskowego na poziomie 8 NQF ze średnią 65% lub równoważne kwalifikacje na równorzędnym standardzie określonym przez Komitet Statusu i zatwierdzone przez Radę Wydziału.

Czas trwania programu:

  • Pełny etat: minimum 1 rok i maksymalnie 2 lata
  • W niepełnym wymiarze godzin: minimum 1 rok i maksymalnie 3 lata

Szczegóły kontaktu:

Pani C Mokoatle / Tel 011 559 6229 / E-mail: charlottem@uj.ac.za.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Czytaj więcej

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Pokaż mniej