sr

Program wspomagającego Medyczny w CBT College zawiera klasy puszczanie krwi i skutecznie kształci studentów w zakresie administracyjnym opieki zdrowotnej. Studenci będą uczyć się do planowania i monitorowania terminów, zorganizować przyjęć ambulatoryjnych, wykres informacje o pacjencie, zarządzanie dokumentacją medyczną, a także wiele innych ważnych umiejętności potrzebnych do ukończenia stopnia i uzyskać certyfikaty medyczne w dziedzinie asystenta medycznego.

Przegląd

Associate of Science w pomocy technologii medycznych jest coraz bardziej wymagający kariery dla tych, którzy chcieliby pracować w środowisku medycznym. Według Bureau of Labor Statistics, oczekuje się, że zatrudnienie asystentów medycznych rośnie znacznie szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów przez cały rok 2015. Przemysł opieki zdrowotnej ma zamiar poszerzyć powodu osiągnięć technologicznych w medycynie i wzrostu i starzenia się ludności.

Program przygotowuje studentów się wielu wykwalifikowanych specjalistów Allied Health specjalnie przeszkolonych krzyżowo w różnych obszarach opieki nad pacjentem, które obejmują klinicznych, laboratoryjnych, administracyjnych i podstawowe procedury radiologii. Jako asystent medyczny, wykonać szeroki zakres obowiązków, na przykład aseptyki medycznego i chirurgicznego, biorąc życiowych, pomoc lekarza z badań i operacji, rysunek krwi, EKG i administrowanie administrowanie leków. Obowiązki administracyjne obejmują przyjęcie pacjenta, termin planowanie, zapisów prawnych, składanie, kodowanie, obsługę ubezpieczeniową, wpisując korespondencji i komputerowych aplikacji medycznych. Funkcje laboratoryjne obejmują pobieranie próbek, wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych oraz podstawowe procedury promienie X. Nasz asystent medyczny Associate Degree Program umożliwia studentom praktyczne szkolenia praktyczne w naszym dobrze wyposażone i stanu laboratoriów sztuki.

Cel

Przygotuj się, edukować i dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności w zakresie certyfikacji i zatrudnienia jako asystenta medycznego zawodowe w obu dziedzinach klinicznych i medycznych oraz administracyjnych poziom wejścia w promieni rentgenowskich. Operator Maszyn (Podstawowe) Certyfikaty *:

 • Certyfikowany Medical Clinical Assistant (CCMA)
 • Certified EKG Technik (CET)
 • Certified Technician upuszczenia krwi (CPT)
 • Certyfikowany Rozliczenia i Coding Specialist (CBCS)
  • ICD-10 -Entry Poziom
  • CPR - BLS przez American Heart Association (AHA)
  • OSHA i HIPAA.

Wyniki

Po pomyślnym zakończeniu programu, uczniowie będą mogli:

 1. Wykazać sprawny znajomości terminologii medycznej, anatomii i fizjologii człowieka, farmakologii, psychologii i patologii chorób
 2. Wykonywania czynności administracyjnych, takich jak planowania spotkań, utrzymywanie dokumentacji pacjenta (papierowych i elektronicznych) oraz wykorzystanie oprogramowania komputerowego.
 3. Wykonywania obowiązków klinicznych, takich jak stosowanie zasad aseptyki technik i kontroli zakażeń, biorąc wnętrzności i historie pacjentów, gromadzenia i przetwarzania próbek, przeprowadzania testu laboratorium CLIA-uchylony, wykonywanie badań przesiewowych pacjentów, przygotowanie pacjenta i pomoc w procedurach i egzaminów, podawanie leków, nakłuwania żyły i elektrokardiogramy i wykonywania podstawowych procedur promienie X w zakresie praktyki.
 4. Stosowania wiedzy z lokalnym prawem, federalnego, i stan opieki zdrowotnej, takich jak odpowiedniej dokumentacji i sprawozdawczości, pełniącego w granicach prawnych i etycznych, oraz stosowania zasad HIPAA w zakresie zachowania poufności danych i publikacji informacji
 5. Zarządzaj urządzeń, wyposażenia i zapasów o gabinecie lekarskim, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wydajności
 6. Wykazać sprawny znajomości oprogramowania komputerowego.
 7. Kod, klasyfikowania i diagnozy indeksy i procedury zwrotu przez Medicare, Medicaid i ubezpieczeń medycznych z wykorzystaniem kodowania diagnostyczną i proceduralne
 8. Wykazać profesjonalną interpersonalne, ustne i pisemne, umiejętności komunikacji
 9. Pokazują, etyki zawodowej i zastosować obowiązków prawnych, społecznych i etycznych w środowisku opieki zdrowotnej

Perspektywy

Perspektywy dla asystentów medycznych jest wielki, a przemysł będzie rosła na przestrzeni lat. Liczba praktyk lekarz grupy będzie nadal wzrastać, co zwiększy liczbę ofert pracy dla asystenta medycznego. Według Bureau of Labor Statistics, oczekuje się, że zatrudnienie na stanowisku asystenta medycznego wzrośnie o 29 procent w ciągu najbliższych kilku lat; jest to o wiele szybciej niż w przypadku innych zawodów, średnio. Ludność wyżu demograficznego będzie nadal życia na przestrzeni lat, które również powodują zapotrzebowanie na asystentów medycznych, aby zwiększyć.

eytaer
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w CBT College - Miami »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa